Akın Akınözü'nün Şok Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Hercai dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü'nün sette çıkardığı kavganın görüntüleri basına sızdı! Görüntülerde Akın Akınözü'nün yardımcı yönetmenin üzerine yürüdüğü görüldü.

Dizi Haberleri 01.05.2021 - 11:46 04.05.2021 - 04:18 İlan35

ATV'nin final yapan dizisi Hercai'nin son bölüm çekimlerinde sette yaşanan kavgalar damga vurdu. Önce dizinin başrol oyuncusu Akın Akınözü ardından da Emrullah Omay dizi setini silahla basmıştı. Olaylarla ilgili görüntüler yayılmaya başlandı.

Ebru Şahin, Akın Akınözü, Duygu Yetiş, Serhat Tutumluer gibi isimlerin yer aldığı ilk sezonu ile reyting rekorları kıran Hercai dizisi reytingler düşünce bu sezon final kararı almıştı. Ancak dizinin final bölümünde arka arkaya kavga haberleri gelmişti.

İlk olarak dizinin başrol oyuncusu Akın Akınözü'nün sete geç gelince uyarılması üzerine Akınözü önce karavanı dağıttı ardından da yardımcı yönetmenin üzerine yürüdüğü iddiaları ortaya atılmıştı. Hemen ardından ise dizinin yardımcı oyuncularından Emrullah Omay sete arkadaşlarını davet etmiş ve oyuncularla fotoğraf çektirmelerini istemişti. Ancak buna izin verilmemesi üzerine Omay gece seti silahla basmıştı. 

AKIN AKINÖZÜ'NÜN GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI!

Mardin'de çekimleri yapılan dizinin başrol oyuncusu Akın Akınözü'nün yardımcı yönetmene bağırdığı görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Akın Akınözü'nün bir hayli sinirli olduğu ve "Bağırırım ulan, artistlik yapma" diye bağırdığı görüldü. 

Sosyal medyada Akınözü'ünün hayranları ise görüntülerin sadece başını paylaşılarak karalama kampanayası yapıldığı, olayın öncesinin biilinmediğini iddia ederek Akın Akınözü'ne sahip çıktı.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@