ATV'nin ilk Türk süper kahraman dizisi Akıncı macerası son buluyor. Büyük umutlarla çekilen Akıncı dizisine final göründü.

ATV'nin ilk Türk süper kahraman dizisi Akıncı macerası son buluyor. Büyük umutlarla çekilen Akıncı dizisine final göründü. Akıncı ilk bölümü ile adından söz ettirse de devamı gelmeyince büyük prodüksiyona ayrılan bütçe kısıldı. Akıncı final kararı çıktı. Akıncı final tarihi açıklandı.

Başrollerinde Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Akıncı dizisi veda etmeye hazırlanıyor. İlk bölümünde istenileni veren Akıncı diğer haftalarda yere çakılınca dizinin fişi çekildi. Ancak dizinin hayranlarını üzmeyen bir gelişmede var dizi hemen final yapmayacak.

İlk Türk süperkahraman dizisi Akıncı beklenilen etkiyi yaratmadı. Kanalın büyük hayaller planladığı Akıncı dizisi ne yazık ki final kararı aldı. Ancak dizinin prestiji için dizi düşük reytinglere rağmen bir süre daha sürecek. Akıncı dizisinin hayranları ise sosyal medyada ki yorumlara oldukça öfkeli.

Akıncı dizisi büyük umutlarla başlamıştı. İlk bölümü her ne kadar sosyal medyada alay konusu olsa da dizi Türkiye'de ilk defa denen bir iş olması ötürüyle saygıyla karşılanmıştı. Ancak dizi Cuma akşamları yeni başlayan Son Yaz dizisine karşı bile beklenmedik bir yenilgi aldı.

Total'de ilk 10'a dahi giremeyen Akıncı dizisi için final kararı kaçınılmaz oldu. Büyük bütçe ayrılan dizinin TOTAL reytinglerinde ilk 10'a dahi girememesi tüm planları alt üst etti. Dizinin final kararı kaçınılmaz oldu. Ancak kanal prestijleri için diziyi bir süre daha sürdürmeye karar verdi.

SON 5 BÖLÜM!

Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Deren Talu, Tolga Tekin, Yıldıray Şahinler gibi isimlerin yer aldığı Akıncı dizisi son 5 bölüm ile ekranlara veda edecek. Cuma günleri TOTAL'de Arka Sokaklar'ı dahi geçeceğine inan Akıncı yapımcıları TOTAL grubunda ilk 10'a dahi giremeyince final kararını verdi.

Akıncı dizisi için son 5 bölüm. ATV'nin büyük umutlarla start verdiği dizi 5 bölüm sonra ekranlara veda edecek.