Akıncı Fatih kimdir? Akıncı dizisi Fatih karakterini kim oynuyor? Şükrü Özyıldız kimdir? Bu akşam bir halk kahramanı Akıncı dizisi Faih üzerine kurulu olarak başlayacak. Akıncı dizisinin halk kahramanı bir batman, bir superman edasıyla süper türk kahrama

Gözden kaçırmayın

Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu? Gani Müjde Efsanesi Ekranlara Dönüyor! Arkadaş Konusu Ne? Ertan Saban Kimdir? Arkadaş Dizisi Oyuncuları Kimler Oldu?
Akıncı Fatih kimdir? Akıncı dizisi Fatih karakterini kim oynuyor? Şükrü Özyıldız kimdir? Bu akşam bir halk kahramanı Akıncı dizisi Faih üzerine kurulu olarak başlayacak. Akıncı dizisinin halk kahramanı bir batman, bir superman edasıyla süper türk kahramanı Akıncı Fatih başlayacak. Kendşne has giyimi ile Türk dizi yapısından biraz farklı konseptle karşımıza çıkacak olan Akıncı dizisi aylar önce işleyişini bu akşam izleyicisine sunacak. Biz de Akıncı dizisinin kahramanlarını sizlere sunacağız. Akın Fatih kimdir ile başlamak istiyoruz. Akıncı Fatih kimdir? Kim canlandırıyor?

Bu akşam bir halk kahramanı ile tanışacağız. Osmanlı hayatının günümüze rakse edilmiş şekli ile Akıncı dizisi bu akşam ATV ekranlarını süsleyecek. Tabi kahramanımız çok merak ediliyor. AKıncı Fatih kuvvetli bir Türk genci olarak karımıza çıkacakken, Akıncı Fatih kimdir? Akıncı Fatih kim oynuyor. Şükrü Özyıldız oynadığı diziler hangileridir gibi detayları sizler için araştırdık.

Akıncı dizisi Fatih kimdir? halk kahramanı Akıncı Fatih


ATV ekranlarında bu akşam 2021 yılının en iddialı dizisi Akıncı başlıyor. Akıncı dizisinin başrol oyuncusu olarak Şükrü Özyıldız karşımıza çıkarken, dizide Hayat verdiği Akıncı Fatih karakterini sizler için tanıtacağız . Aksiyon tarzında başlayacak olan Akıncı dizisi aylar önce reklamı yapılmakta iken diziyi yöneten isim Veli Çelik iken senaryosu da Hakan Kangal tarafından kaleme alınmaktadır. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz senelerde yayınlanan kertenkele dizisinin Akıncı karakteri de çok merak edilirken yine Akıncı Fatih olarak karşımıza aynı oyuncunun çıkmasına talep eden izleyici çok olmuştu Ancak süper kahraman olarak karşımıza çıkan Akıncı Fatih kimdir sorusunun yanıtı olarak kökeninin Osmanlı Devleti'ne kadar dayandığı ancak günümüz şartlarının temsil edildiği İstanbul'un gizli koruyucusu olarak karşımıza çıkmaktadırAkıncı Fatih karakterini bakacak olursak karşımıza çıkan isim Şükrü Özyıldız olacaktır.  İstanbul'un gizli koruyucusu olacak olan Akıncı Fatih karakterini kertenkele akıncısı ile karıştırma manız gerekliliğini sizlere söylemek istiyoruz . Aşka hiçbir şekilde inanmayacak bir karakter olan Akıncı dizisi Fatih'i inancını karşısına çıkan bir bayan bile tekrardan kazanacaktır. İstanbul'u gizliden gizliye korumak için yaptığı gizli mücadeleler ve kazandığı kahramanlıklar diziye konu edilmiştir

Akıncı dizisi Fatih kim oynuyor Şükrü Özyıldız kimdir


Başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız Akıncı dizisi Fatih karakteri ile karşımıza çıkmaktadır. Akıncı Fatih'in merak edildiği kadar Şükrü Özyıldız kimdir?  Şükrü Özyıldız kaç yaşında Şükrü Özyıldız oynadığı diziler ve Şükrü Özyıldız oynadığı diziler gibi detaylar sizlerle.

1988 yılı doğulu Şükrü Özyıldız 32 yaşındadır. İzmir de dünyaya gelen oyuncu, İTü eğitimini yarıda bırakıp, Ege Üniversitesi mezunu olmuştur. 2011 senesinde Derin Sular ekranlara giriş yapmıştır.  Bu dizide yeteneği ön plana çıkınca Fatmagül’ün Suçu Ne, Tatlı Küçük Yalancılar, Benim Hala Umudum Var gibi dizilerde de oynamıştır.

Şükrü Özyıldız rol aldığı diziler


Derin Sular(2011)
Fatmagül’ün Suçu Ne(2011)
Uçurum(2012)
Benim Hala Umudum Var(2013-2014)
Çalıkuşu(2014)
Şeref Meselesi(2014)
Tatlı Küçük Yalancılar(2015)
Kış Güneşi(2016)
Çoban Yıldız(2017)
Nefes Nefese(2018)
Jest Sosyete(2019)

 

Şükrü Özyıldız İnstagram hesabı


@sukruozyildiz kullanıcı adıyla karşımıza çıkan Şükrü Özyıldız hesabını aktif olarak kullanan isimlerdendir. 268 gönderisi ve 1,3 milyon takipçisi vardır.