ATV'nin Türk süperkahraman dizisi Akıncı ilk bölümü ile adından söz ettirmişti. Başrollerinde Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Akıncı dizisine sürpriz isim dahil oldu.

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu? Atatürk Dizisi İçin Dikkat Çeken Anlaşma! Yeni Oyuncular Kimler Oldu?
ATV'nin Türk süperkahraman dizisi Akıncı ilk bölümü ile adından söz ettirmişti. Başrollerinde Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Akıncı dizisine sürpriz isim dahil oldu. Akıncı dizisine gelecek yeni isimler dizinin izleyenleri şaşırtacak! Akıncı yeni oyuncu kim?

İlk bölümü ile sosyal medyada gündem olan ancak daha sonra reytingleri düşen Akıncı dizisi transfer kozunu kullanmaya başladı. Dizinin kadrosuna yeni isimler dahil ediliyor. Diziye dahil edile son isim dizinin hayranlarını şoke edecek.

Başrollerinde Büşra Develi ve Şükrü Özyıldız'ın yer aldığı Akıncı dizisine yeni bir soluk için kadroya yeni isimler dahil edilmeye başlandı. Onlardan ilki Deniz Gündoğdu oldu. Deniz Gündoğdu Akıncı dizisine dahil edildi. Peki Deniz Gündoğdu kimdir?

Deniz Gündoğdu, Akıncı dizisinin 15 Ocak akşamı yayımlanacak yeni bölümünde rol alacak.

DENİZ GÜNDOĞDU KİMDİR?

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisat mezunu olan Deniz Gündoğdu pek çok dizide yer aldı. İlk olarak Parmaklıklar Ardında’nın yapım ekibinde set asistanlığı yaptı. Üç Harfliler 3: Kara Büyü isimli filmde yer aldı. TÜRVAK Sinema-Televizyon Okulu, Oyunculuk Bölümü, Mahşer-i Cümbüş Doğaçlama Tiyatro Topluluğu, Doğaçlama Tiyatro Eğitimi, Ergün Demir, Oyunculuk Eğitimi gibi yerlerde oyunculuk eğitimi aldı.

ROL ALDIĞI DİZİLER Bizim Hikaye, Ağlama Anne, Dip, Yaşamayanlar, Seven Ne Yapmaz, Sahipli, Küçük Kıyamet, Kara Para Aşk,

SİNEMA Deliha, 2 Cürm-ü Aşk, Siccin 3, Üç Harfliler 3: Kara Büyü, Fakat Müzeyyen,

Tiyatro oyunları; Kral Ölüyor 0rtaçağ Krallığı , Çocuk Tiyatrosu İsimsiz Yıldız Deli Dolu, Mahşer-i Cümbüş, Doğaçlama Tiyatro Topluluğu Simple Present Sense : İngilizce Doğaçlama Tiyatro Topluluğu