Cumhurbaşkanlığı ikinci tur oylamasında Recep Tayyip Erdoğan'ın kazanması sonrası AKP bayrakları ile sevinç yaşayanların arasında kalan bir genç kız üzüntüden gözyaşlarına boğuldu.

Türkiye 28 Mayıs gecesi cumhurbaşkanlığı ikinci turunda seçimini yaptı. Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu'nun yarıştığı geceden Recep Tayyip Erdoğan galip çıktı. 

14 Mayıs ilk tur seçimlerinde yüzde 49,5 oy alan Recep Tayyip Erdoğan, 28 Mayıs ikinci tur seçimlerinde de Kemal Kılıçdaroğlu'na 2 milyon oy fark atarak Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı oldu. Balkon konuşmasına çıkan Erdoğan'ın zaferini AKP'li vatandaşlar da sokaklara dökülerek kutladı. Muahlif kanadın büyük hayal kırıklığı yaşadığı seçimde bir genç kız da sinir krizi geçirdi.

AĞLAMASINA ENGEL OLAMADI!

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Muhalif seçmenin büyük bir buhran yaşadığı gecede, Ak Partili vatandaşlar sokaklara çıkarak zafer turu attı. Bu esnada dışarıda olan genç bir kız sinir krizi geçirdi. Tramvaya binen AKP'lileri gören genç kız gözyaşlarına hakim olamadı. O anları arkadaşı kamera aldı. 

Sosyal medyaya düşen görüntülerin altında muhalif ve iktidar yanlısı kullanıcılar tartışma yaşadı.