AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak Görevden Alındı Mı?

AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından görevden alındığı iddia edilmişti. Ancak az önce AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'a yakın kaynaklar tarafından yapılan açıklamada Şenocak'ın görevden alınmadığı ve az önce C

Gündem 09.11.2020 - 14:52 04.05.2021 - 04:24 İlan35
AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından görevden alındığı iddia edilmişti. Ancak az önce AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'a yakın kaynaklar tarafından yapılan açıklamada Şenocak'ın görevden alınmadığı ve az önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı uğurlamaya giden Şenocak'ın görevinin başında olduğu açıklandı.

Şenocak hakkında bugün yerel basında görevden alındığına dair iddialar ortaya atılmış ve görevden alınmasının net sebebi hakkında açıklama yapılmamıştı.

Kaynaklar, Şenocak'ın görevinin başında olduğunu ve istifa veya görevden alınması gibi bir durumunun olmadığını duyururken, kabinede ise yeni değişime gidilebileceği iddiası gündemde sıcaklığını koruyor. Henüz Erdoığan'ın hükümette neler olduğuna dair açıklama yapıp yapmadığı bilinmezken, kabinede değişim beklendiği iddiaları yerel basının gündeminde.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@