İktidar partisi AKP, faaliyetleri açıklanamayan, icraat ve açıklamaları ile kamuoyunda şaibeli bulunan SADAT'a moral ziyareti gerçekleştirdi.

İktidar partisi AKP, faaliyetleri açıklanamayan, icraat ve açıklamaları ile kamuoyunda şaibeli bulunan SADAT'a moral ziyareti gerçekleştirdi.

Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak Kamu Bankaları Birleşti: Emekliye 100.000 TL Ödeme Yapılacak

AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kapısına dayandığı ve "Burası paramiliter bir kuruluştur. Burası terörist yetiştiren bir kurumdur" dediği SADAT'a moral ziyaretti yaptı.

İktidar partisi AKP, muhalefetin ve halkın SADAT ile ilgili soruları karşısında suskunluğa bürnp, cevap veremedi ama ziyaret etti.

İcraat ve söylemlerinde laiklik ve Atatürk karşıtı olduğu bilinen, Arapça bir anayasa düzenleyi İstanbul'u da başkent göstererek "İslam Birliği" hedefini duyuran SADAT için Başkanlık, SADAT'tan "ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz" diye bahsetti.

SADAT'ın kurucusu Tanrıverdi: Mehdi gelecek, ortamı buna göre hazırlamalıyız

AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığının Twitter hesabından yapılan açıklamada, SADAT'tan "Ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz" diydenilirken şu ifadeler kullanıldı;

"İlçe Başkanımız @mustafagunydin, Ana muhalefet partisi liderinin baskın yapmaya kalktığı, Bölgemizde faaliyet gösteren, Milli ve Manevi değerlere önem vererek Savunma Sanayii alanında Ülkemizi yurtdışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz SADAT’ımızı ziyaret etti."