AKP’li Belediye Başkanının yeğeni ve arkadaşları makam aracıyla gece turlarına çıkınca önce kaza yaptılar sonra kaçtılar. Ama daha da sonra ortaya çıkanlar da ayrıca şaşırtıcı oldu.

Makam aracı ile bir hakimin aracına çarpıp, aracı da olay yerinde terk ederek kayıplara karışan genç Muğla’nın AKP’li Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ın yeğeni çıktı ama bununla da kalmadı.

Muğla’nın AKP’li Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ın zaman zaman kullandığı makam aracı gece yarısı bir araca çarpması ve terkedilmişşekilde bulunması ile olay oldu.

Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu! Halkbank emekli promosyonu değişti! Emeklilere müjde Halkbank üzerinden geldi, Tutar 5000 TL oldu!

Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ın yeğeni Yusuf Ceylan’ın yanı sıra Kenan Aydın ve Mehmet Çetinkaya’nın bulunduğu araç ile Ortaca Adliyesinde görevli bir hakime çarpmaları sonrası iki önemli durum ortaya çıktı.

AKP'li Başkanın yeğeni makam aracıyla hakime çarptı: Aracı olay yerinde bırakıp kaçtı | soL haber

İlki makam aracını kullanan gençlerin  bir eğlence mekanından döndükleri ve alkollü oldukları iddia söylendi.

İkinci dikkat çeken nokta ise konu olan ve kazaya karışan makam aracının bisiklet yolu projesini yapan şirket tarafından hibe edildiği ortaya çıkması oldu.

Mevzu aracın Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un açılışını yaptığı bisiklet yolunun projesini yapan şirket tarafından belediyeye hibe edilmiş olması dikkat çekti. Üstelik belirli bir süre kullanım için...