AKP’Lİ Başkanın yeğeni makam aracıyla hakimin aracına çarpıp kaçmıştı. Hakimin çocuğunun yaralı, eşinin ise hamile olduğu ortaya çıkarken AKP Gençlik Kolları Başkanı ve dahası da araçtan çıktı...

AKP’li Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ın makam aracını kullanıp kaçan kişilerin arasında sadece başkanın yeğeni değil AKP Gençlik Kolları Başkanı da olduğu ortaya çıktı.

İslami Dayanışma Oyunları Ortalığı Karıştırdı! Erdoğan Açılışını Yapmıştı Ama Sonuç "Kavga" Oldu! Kimler Katıldı? İslami Dayanışma Oyunları Ortalığı Karıştırdı! Erdoğan Açılışını Yapmıştı Ama Sonuç "Kavga" Oldu! Kimler Katıldı?

Bu arada Belediye Başkanının yeğeninin araçlarıyla vurup kaçtığı hakimin çocuğu yaralı, eşinin ise hamile olduğu öğrenildi.

Muğla’nın Ortaca Adliyesi’nde görevli sulh hukuk hakiminin aracına gece yarısı AKP’li Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ın makam aracı çarpmış ve araç içindekiler ise olay yerinden kaçmışlardı.

AKP'li belediye başkanının yeğeni makam aracıyla kaza yapıp kaçtı - Son dakika haberleri – Sözcü

Aynı zamanda kazadaki malum makam aracının bir ihale sonucu hibe araç olduğu da dikkat çekerken çarpıp aracı da olay yerinde bırakıp kaçan AKP’lilerin bugün adli mercilere teslim olarak ifade verdikleri öğrenildi.

Makam aracıyla gece yarısı eğlence mekanından döndükleri belirtilen başkanın yeğeni Yusuf Ceylan ile AKP Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çetinkaya ve Kenan Aydın’ın olay yerinden kaçmalarının sebebinin ise alkol testi olduğu iddia edildi.

Son detay olarak ise kazaya neden olan aracı da aynı zamanda belediye başkanının makam şoförlüğünü de yapan AKP Köyceğiz Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Çetinkaya’nın kullandığı ortaya çıktı.