AKP kanadından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP'li Özgür Özel'e ağır hareketler ve küfürler geldi....Hem de bayramlaşma töreninde.

AKP kanadından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP'li Özgür Özel'e ağır hareketler ve küfürler geldi....Hem de bayramlaşma töreninde.

AKP Bursa İl Teşkilatı'nın düzenlediği bayramlaşma törenine AKP Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı AKP Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Bursa milletvekilleri, partililer, vatandaşlar ve STK başkanları katıldı.

AKP’li Hakan Çavuşoğlu, bayramlaşma töreninde Efkan Ala’dan sonra konuşan isim olarak Türkiye’de bir tiyatro oynandığını söyyleyip “Tiyatronun büyük bir aktörü var Kemal Kılıçdaroğlu. Yanında da figüranlar çerçevelenmişler sıraya geçmişler” dedi ve onca insanın ve üst düzey bürokratın dinlediği sözlerine hiçbir müdehale bile yapılmadan devam etti.

İşte o konuşmadan dikkat çeken cümleler;

Erdoğan'ın bakışını Çavuşoğlu aktardı: Cumhurbaşkanımız da Bursalı hemşerilerimize 'yol arkadaşım' ve 'dava arkadaşım' diyecek kadar kendine yakın görüyor

“Son günlerde yine bir Gezi romantizmi yaşanıyor. Neymiş efendim? Gezi’deki kişiler bir araya gelerek ağaç altında gizlenerek yaptığı bir hareketmiş. Hadi oradan be…Taksim’i terör örgütünün paçavraları ile donatanlar olmadı mı? Gencecik çocukları kandıranlar olmadı mı?”

“Türkiye’de büyük bir tiyatro oynanıyor. Bu tiyatronun büyük bir aktörü var Kemal Kılıçdaroğlu. Yanında da figuranlar çerçevelenmişler sıraya geçmişler. Kılıçdaroğlu’nun ayağına ağzına bakarak acaba bize ne verirler diye bakıyorlar. Kardeşlerim bu bir mizansen. Bu tiyatronun senaristi kurgucusu kim biliyor musunuz? Kandil’in tetikçisi olan siyasi parti olarak geçen HDP’dir. Biz bu durumu anlatmazsak ısrarla bu durumu milletimizin gözlerinden sakınmaya çalışan partiler milletimizi sömürmeye başlarlar."

"Gezi süreci yaşanırken dünyanın binbir yerinden gelerek canlı yayın araçları koyup Tayyip Erdoğan’ın koltuğunu ele geçirmeye çalışanlar olmadı mı? Taksim’i terör örgütünün paçavraları ile donatanlar olmadı mı? Kandil’deki terör baronlarının kendisini hizaya getirmek üzere parmak sallayanların bir kelime dahi gıkı çıkmayanlar Gezi süreci üzerinden daha 100 yıl öncesinde Abdulhamit’in yalnızlığı yaşadığı günlerde onu hal etmek için hareket geçen canilerin suçluların hainlerin diliyle konuşup Meclis kürsüsünden meydan okuyanlar var be. "

Ev Hanımlarına Para Yardımı Devletten! Başvuran Ev Hanımlarına 1100 TL Para Desteği Verilecek Ev Hanımlarına Para Yardımı Devletten! Başvuran Ev Hanımlarına 1100 TL Para Desteği Verilecek

"İki gün önce Trabzonspor şampiyon oldu kutluyoruz. Ama bir belediye başkanı adını zikretmek istemiyorum. Kazım Koyuncu’nun resmini koyuyor eski futbolcu Özyazıcı’nın koyuyor ama şehidimiz Eren Bülbül’e sıra geldiğinde Bülbül’ün resmini koyamıyor. Eren filminin aktörünü koyuyor. Alçak kime mesaj veriyorsun? Kime ne söylemeye çalışıyorsun? Kardeşlerim kusura bakmayın doluyuz haklıyız. Gözümüzün içine baka baka yedirmeye çalışıyorlar."

"Bizim müktesebatımız çok. Adamlar 100 yıllık partiyiz diyorlar. Müktesebatlarında darbeden idamdan bu milletin değerlerine hakaret etmekten başka bir tarih yok. Allah aşkına genetik kodlarına işlemiş. Yine Gezi süreci ile ilgili bir grup başkanvekili çıktı bunun hesabını soracağız diyor. Ey be kahpe adam Recep Tayyip Erdoğan’ı yalnız bırakmayacağız. Sizi yeniden yeneceğiz be.”