Akrep dizisi ekranlardaki heyecan dolu sahneleri ile seyircilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Akrep dizisi 25 Şubat Perşembe akşamı yani bu akşam saat 20.

Akrep dizisi ekranlardaki heyecan dolu sahneleri ile seyircilerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Akrep dizisi 25 Şubat Perşembe akşamı yani bu akşam saat 20.00'de yeni bölümüyle Star TV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Gerilim ve heyecan dolu sahneleri ekranlara getiren Akrep dizisinde seyirciler adeta nefeslerini tuttu ve yaşananları ilgiyle seyretti. Yeni sezonun iddialı yapımlarından olan Akrep dizisi her hafta perşembe akşamları seyirci karşısına geçiyor. Star TV Akrep 25 Şubat son bölüm izle! Akrep 12. Bölüm izle seçeneğiyle birlikte son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm detayları haberimizde sizlerle...

Yayınlandığı her yeni bölümde sosyal medyada büyük etkileşim alan dizinin işlediği konular ve sağlam oyuncu kadrosu ilgi çekiyor. Star TV ekranlarının yakından takip edilen Akrep dizisi geçtiğimiz hafta 11. bölümüyle ekranlara gelmişti. Her hafta yoğun bir ilgiyle takip edilen dizinin 12. bölümüde seyircileri ekranları başına kilitledi. 12. Bölümüyle ekranlara gelen Akrep dizisinde yaşananlar seyircilerden tam not almayı başardı.

AKREP SON BÖLÜM TAMAMI İZLEStar TV ekranlarının ilgiyle takip edilen Akrep dizisi geçtiğimiz hafta 11. bölümüyle seyircisiyle buluşmuştu. Her hafta yayınlandığı bölümleri büyük ilgi gören dizide Ferda'nın yaptığı yeni planlar şaşırtırken, Perihan ise gerçekleri gün yüzüne çıkarmak için mücadele etmeye başlar. Hacer'in Berna'nın ölümü ile ilgili videoyu ortaya çıkarması ortalığı karıştırmıştır. Bu videonun gün yüzüne çıkması ile kendisini bu işten kurtarmak için harekete geçen Ferda yeni planlar yapar ancak bu defa köşeye sıkışmıştır.

Aras gözaltına altındığında her şeyi itiraf etse de kimse ona inanmaz. Çünkü Ferda Berna'nın öldürüldüğü gece Sapanca'da olduğunu fakat Berna'nın ölümüne Fikret'in neden olduğunu belirtir. Herkes Ferda'nın bu itirafı karşısında büyük bir şaşkınlık yaşarken, Perihan ona inanmaz ve gerçekleri gün yüzüne çıkarmak için kanıt toplamaya çalışır. Bu esnada Aras'ın annesinin vefatı ile ilgisi olduğunu öğrenen Duru'nun yaşadığı hayal kırıklığı da artar. Şahin ise İpek'e evlenme teklifi etmiş fakat şimdi yaşanan bu olaylar karşısında annesinin vefatı ile abisinin bi ilgisinin olduğunu öğrenmesi ile birlikte bir hayli kafası karışmıştır. Ne yapacağını bilemeyen Şahin bir çıkış yolu düşünür.Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer'in eline geçmesi ve Hacer'in bu görüntüleri ortaya çıkarması ile zor durumlar yaşayan ve kız kardeşi Berna'nın ölümü ile ilgili annesine itiraflarda bulunan Ferda, bu defa çaresiz kalmıştır ancak pes etmemeye kararlıdır. Bu savaşın kaybedeni olmamak için olağan gücüyle savaşmaya devam eder ancak bütün yaşananlar Ferda'nın daha da çaresiz kalmasına sebep olur.

Görüntülerin polise ulaşması ile birlikte Aras gözaltına alınırken, Ferda taktik değiştirerek Berna'nın öldüğü gece Sapanca'da olduğunu annesine ve polise söyler. Fikret'le kendisini yakalayan Berna'nın ölümüne Fikret'in yol açtığını ifade eder. Ferda, Aras'ın ise Fikret'in baskısıyla cesedi ortada kaldırdığını söyleyerek, yine hedef şaşırtmaya çalışır.Aras gerçekleri anlatıyor olmasına rağmen ona kimse inanmak istemez. Perihan ise kızı Ferda'nın anlattığı hiç birşeye inanmamıştır. Ferda'ya karşı bir delil, kanıt bulabilmek için harekete geçer. Berna'nın ölümüyle ilgili gün yüzüne çıkan gerçekler ailedeki herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratır. Her gün gerçeklere bir adım daha yaklaşılırken, Ferda kendini kurtarmak için bir çözüm yolu arayışındadır. Duru, Aras'ın annesinin ölümüyle ilgisini öğrenince ona karşı yaşadığı hayal kırıklığı daha da artar. İpek'e evlenme teklifinde bulunan Şahin ise kafası bir hayli karışık bir şekilde ne yapacağını düşünür.

AKREP 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Her hafta perşembe akşamları yeni bölümleriyle ekranlara gelen Akrep dizisinde gerilim ve heyecan dolu sahneler seyircilerin ilgisini çekiyor. Akrep dizisi bu akşam Star TV’de 12. yeni bölümüyle ekranlara gelmesinin ardından 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu seyirciler tarafından araştırılmaya başladı. Ancak henüz 13. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Akrep 13. Bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde sizlerle olacak.