Akrep 13 mayıs neden yok? Akrep 13 mayıs 2021 perşembe neden yayınlanmıyor

Akrep 13 mayıs neden yok? Akrep yayından mı kaldırıldı? Star TV sevilen dizisi Akrep yeni bölümü neden yayınlanmıyor? Akrep bitti mi final mi yaptı? Akrep 13 mayıs 2021 yeni bölüm yok.

Gündem 10.05.2021 - 11:39 10.05.2021 - 11:42 Berkay Keskin

Akrep 13 mayıs neden yok? Akrep yayından mı kaldırıldı? Star TV sevilen dizisi Akrep yeni bölümü neden yayınlanmıyor? Akrep bitti mi final mi yaptı? Akrep 13 mayıs 2021 yeni bölüm yok.

Akrep 13 mayıs neden yok?

Star TV’nin sevilen dizisi Akrep yeni bölümleriyle seyirciden tam not almaya devam ediyor. Peki, Akrep yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Akrep dizisi 13 Mayıs’ta ekrana gelecek mi? Akrep 22. bölümünde neler yaşanacak? İşte detaylar…

Akrep 22. bölüm ne zaman?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Akrep heyecan ve gerilim yüklü bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Perşembe akşamlarına damga vuran dizi güçlü oyuncu kadrosuyla göz dolduruyor. Merakla beklenen Akrep 22. bölümünün 13 Mayıs’ta yayınlanmayacağı açıklandı. 2021 yılında Ramazan Bayramı’nın 13 Mayıs tarihine denk gelmesi dizi takvimlerini de etkiledi. Bu yüzden Akrep yeni bölümü bir sonraki haftadan itibaren ekrana gelmeye devam edecek. Ramazan Bayramı boyunca dizilerin yeni bölümlerinin yayınlanması beklenmiyor. Korona virüsü salgını nedeniyle Bayram boyunca sokağa çıkma yasağı uygulanacak. Bu durum televizyon izlenme oranlarının yükselmesini sağlamıştı. O yüzden dizilerin ara vermeden ekran yolculuklarını sürdürmesi bekleniyordu.

Haziran ayında sezon finali yapacak olan Akrep dizi, çekimlere ara verme kararı aldı. Hatırlanacağı üzere Akrep son bölümüne Perihan’ın hastalığı damga vurmuştu. Perihan, hastalığının son dönemine girdiğinin farkındaydı. Bu yüzden ölümünden sonra yaşanabilecek olaylara engel olmaya çalışıyordu. Perihan’ı en çok korkutan şey Ahmet’in varlığıydı. Hiç istememesine rağmen Ahmet’e karşı verdiği savaşta Ferda’dan yardım istemek zorunda kaldı.

Ferda’nın ailesini koruyacağına inanıyordu. Ahmet, Aras ve Ayşem’in ayrılması için her şeyi yapmaya hazırdı. Akrep yeni bölüm fragmanında Aras başına silah dayanmasına rağmen Ayşem’den ayrılmayacağını söyledi. Duru ise Aras’a karşı büyük bir öfke duyuyordu. Aras’ın mutluluğuna engel olmak için yeni bir ittifak kurmaya karar verdi. Perihan ve Ferda arasındaki yüzleşme anında gergin anlar yaşandı. Ferda, Perihan’a güvenmemeye kararlı olduğunu gösterdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@