Akrep dizisinde şoke eden gelişmeler yaşanacak! Akrep Berna ölmedi mi? Akrep dizisi Berna yaşıyor mu? Akrep dizisi Berna karakterini canlandıran Başak Daşman kim? Akrep dizisi Berna diziye geri mi dönüyor? Akrep Berna ölmedi mi? Ferda görüntüleri değiştir

Akrep dizisinde şoke eden gelişmeler yaşanacak! Akrep Berna ölmedi mi? Akrep dizisi Berna yaşıyor mu? Akrep dizisi Berna karakterini canlandıran Başak Daşman kim? Akrep dizisi Berna diziye geri mi dönüyor? Akrep Berna ölmedi mi? Ferda görüntüleri değiştirdi mi? Aras hapse mi girecek? İşte gelecek bölüm sürprizleri!

Başrollerinde Evrim Alasya, Demet Akbağ, Yusuf Çim, Bekir Aksoy, Aslı Melisa Uzun, Beril Pozam, Demet Gül, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Müge Su Şahin, Ahsen Türkyılmaz'ın yer aldığı Star Tv'nin ilgi çekici hikayesi ile Perşembe akşamları seyirci ile buluşan Akrep dizisinde büyük gelişmeler yaşanacak.

Kırmızı Oda dizisiyle ilgileri üzerine toplayan Evrim Alasya'nın yeni dizisi Akrep, değişik senaryosuyla ilgi çekse de reytinglerde istenilen başarıyı bir türlü yakalayamadı. Dizide kendisini terk eden annesi ve kızından intikam almaya çalışan Ferda'nın hikayesi anlatılıyor.

Akrep dizisinin ilk bölümlerinde ölerek dizinin ana konusunu oluşturan Berna ile ilgili çok büyük bir gelişme yaşanacak. Berna yaşıyor mu? Berna ölmedi mi? Akrep dizisinde neler olacak?

Ferda henüz bebekken kendisini terk eden annesi Peri'den intikam almak için, Peri'nin biricik kızı Berna'nın kocası Fikrert'i ayartır ve ilişki yaşamaya başlar. Berna bunu öğrendikten sonra Ferda ile Fikret'in buluştukları evde Ferda ile karşılaşır ve tartışılırlar. Tartışma sırasında Ferda, Berna'yı iter ve Berna kafasını çarparak ölür. Bunun üzerine Ferda, Aras'ı arar ve yardım ister. Ve bundan sonra Ferda'nın planı daha da acımasız olmaya başar.

BERNA YAŞIYOR MU? BAŞAK  DAŞMAN DİZİYE GERİ DÖNÜYOR!

Akrep dizisinde tüm oklar cinayetin Aras'ın üzerine kalacağı şekilde ilerlese de ilerleyen bölümlerde büyük gelişmeler olacağı iddia edildi. Ferda işlediği cinayeti Aras'ın üzerine yıkmak için elinde görüntüleri tutarak kendini sağlama aldığını sansa da ilerleyen  bölümlerde büyük bir oyunun içerisinde olacağını anlayacak. Ancak işler daha da büyük bir intikam planına dönüşecek.

FERDA GÖRÜNTÜLERİ DEĞİŞTİRDİ Mİ?

Ferda'yı o gece orada gören kişi de her şeyi Peri'ye anlatacakken Ferda önce davranır ve yaşlı adamın evine gidererek adamın kalp krizi  geçirmesini sağladıktan sonra orayı terk eder. Bundan da kurtulduğunu sanan Ferda, görüntüleri Hacer'in görmesi sonrası da kendisine bir şey olmayacağından emindir.

Fragmanda Hacer, polise giderek görüntüleri verecekken tüm planlar alt üst olacaktır. Ferda görüntüleri değiştirdi mi? Berna ölmedi mi? İlerleyen bölümlerde şaşkınlık yaratacak olaylar yaşanacak.