Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın yer aldığı senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisi 11 Aralık Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Evrim Alasya, Demet Akbağ ve Bekir Aksoy'un yer aldığı Akrep nerede çekiliyor? Emgen

İçimizdeki Ateş Dizisi İlk Bölüm Reytingleriyle Beklentileri Şaşkınlığa Uğrattı! İçimizdeki Ateş Dizisi İlk Bölüm Reytingleriyle Beklentileri Şaşkınlığa Uğrattı!
Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta’nın yer aldığı senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisi 11 Aralık Cuma akşamı ilk bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Evrim Alasya, Demet Akbağ ve Bekir Aksoy'un yer aldığı Akrep nerede çekiliyor? Emgen Konağı nerede merak konusu oldu. Biz de sizler için tüm bu detayları haberimizde derledik.Akrep dizisi Emgen Konağı Nerede?

Bir çok izleyici Akrep dizisinde kullanılan konağı merak etti; bu konak daha önce İstanbul’lu Gelin dizisinde kullanılan konağın ta kendisi. Akrep dizisi için yeniden restore edilen İstanbullu Gelin dizisi konağı bambaşka bir görüntüye kavuşturuldu.

Öte yandan Akrep dizisinin diğer çekimleri ise Beykoz Kundura fabrikasında devam ediyor. Beykoz Kundura Fabrikası alanın içine yapılan konakta yapılan en önemli değişiklik konağın boyanması ve önünde ki havuz kaldırılarak doğal bir görünüme kavuşması oldu. İstanbullu Gelin dizisinde Boran Konağı olarak kullanılan konak bir Bursa konağına benzetilmek için özel hazırlanmıştı bu nedenle de Akrep dizisinde daha modern bir halde görünüyor.

Akrep nerede çekiliyor?

Akrep dizisinin çekimlerinin tamamı İstanbul'da yapılıyor. Birçok sahne Beykoz Kundura fabrikasında çekilirken; Akrep'in dış çekimleri de İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında devam ediyor.