Star Tv'nin sevilen dizisi Akrep final hazırlığında. Evrim Alasya ve Demet Akbağ'ın başrolünde yer aldığı Akrep dizisinde Ferda yakalandı mı? Her şey ortaya çıktı mı? Aras'ın cezaevine girmesiyle olaylar nasıl seyredecek? Dizinin finali geldi ve çattı! İpek'in yaptıklarından sonra deliye dönen seyirci, Akrep dizisindeki büyük mantık hatası ile iyice çıldırdı. O mantık hatası sonrası seyirciler "Bu kadar da sorumsuz bir senaryo olmaz" diyerek tepki gösterdi.

Başrollerinde Evrim Alasya, Demet Akbağ ve Berki Aksoy'un yer aldığı Akrep dizisinin hikayesi bitiyor! Dizide Berna'nın cinayeti açığa çıktı. Bu hikayede yanan ise Aras oldu. İzleyenler tam bu duruma üzülmüştü ki dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Ferda'nın olaydan yine sıyrılması ve İpek'in abisini satması izleyenleri çıldırttı. Ancak daha da önemlisi dizideki mantık hatası seyirci bıktırdı.

Perşembe akşamları Star TV'de ekranlara gelen ve konusu ile izleyenleri kendine çeken Akrep dizisi final hazırlığına girdi. Reytinglerde istenilen oranları alamayan dizide Berna cinayeti nihayet açığa çıktı. Ancak sadece Aras'ın hapse girmesi konu nereye gidecek merak ettirdi.

Berna'nın nehre atılma görüntüleri ortaya çıktı ve Aras tek kanıt olarak hapse girdi. Ancak katilin kim olduğunda dair Ferda kanıt olmadığı gerekçesiyle serbest kaldı ve suçu Fikret'e attı. Ancak tüm bunlar dizideki bu kadar da mantıksızlık olmaz denilen sahne kadar tepki görmedi.

"BU NASIL MANTIKSIZLIK"

Tüm bunlar olurken Aras'ın ifadesinde Ferda'ya yer verilmemiş olması izleyenleri çıldırttı. Diğer yandan İpek ifadesinde Ferda'nın hastaneye gelip kendisini bankaya götürüp hesabına para yatırıldığına dair söylemine Ferda'nın bunu inkar etmesi üzerine kamera kayıtlarının incelenmemesi izleyenlere "Bu nasıl saçmalık" dedirtti. İpek'in ise daha sonra abisini satıp yalnız kalacağı korkusuyla Ferda'nın aleyhinde ifade değiştirmesi ve abisi yerine hala Şahin'e ağlaması izleyiciyi delirten bir diğer detay oldu.

PEKİ DİZİ NASIL UZAYABİLİR?

Akrep'te Berna cinayeti ortaya çıktı. Dizinin daha nasıl uzatılacağı merak konusu. Aras hapiste diziye ne kadar dahil olabilir? Ferda cinayeti daha ne kadar inkar edebilir? soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor.

İzleyiciler Ayşem'in Ferda'yı kurtaracağı ve yeniden bir intikam hikayesi başlayacağını iddia etse de bir diğer kesim de Ferda cinayeti Fikret'e atacak dizi devam edecek görüşünde.

REYTİNGLER DE SON HAMLE YAPILACAK

Akrep dizisinin reytinglerde istenilen oranlara hala ulaşamamış olması, diziye final sahnesini yazdırdı. Ancak yapımcı ve kanal kadroyu dağıtmak istemediği için senaryonun ucunu hala uzatılabilir şekilde bırakıyor. İlerleyen haftalarda dizi hala istenilen oranlara çıkmadığı takdirde dizinin finali hazırlandı.