441 Productions imzalı, İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisinden izleyiciye kötü haber geldi. Kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Müg

Teoman ve Bartu Küçükçağlayan Karesine Çağrı Geldi! "Hemen Bana Ulaşsın" Cevabı Sosyal Medyayı Salladı! Teoman ve Bartu Küçükçağlayan Karesine Çağrı Geldi! "Hemen Bana Ulaşsın" Cevabı Sosyal Medyayı Salladı!
441 Productions imzalı, İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisinden izleyiciye kötü haber geldi.

Kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Müge Su Şahin ve Esila Umut'un yer aldığı  Akrep dizisinin Star Tv'nin 25 Mart Perşembe günü yayınlanması gereken yeni bölümünün yayın akışından kaldırıldığı görüldü. Bunun üzerine dizi severler 25 Mart Perşembe Akrep'in neden yeni bölümünün yayınlanmayacağını merak ederek final mi yaptı sorusunu gündeme getirdi. Peki Akrep neden yok? Final mi yaptı?Akrep dizisinin yayın akışından kaldırılması merak edilirken  final yapmış olma iddiaları yeniden gündeme geldi. Daha öncede düşük reyting nedeni ile final iddiaları gündemde yer alırken;  yapımdan da herhangi bir final açıklaması bulunmuyor. Peki Akrep 16.bölüm neden yok?

25 Mart Akrep neden yok?

Akrep dizisine Koronavirüs nedeni ile bir haftalık ara verilmesinden ötürü 16. yeni bölümünün yayınlanmayacağı öğrenildi. Star TV Akrep dizisinin yerine 25 Mart Perşembe saat 20:00'de "Canavar Kamyonlar" adlı yabancı filmi yayınlanacak.  Akrep dizisi bu hafta ekrana gelmeyecek. Dizinin yeni bölümü bir haftalık aradan sonra 1 Nisan Perşembe günü ekrana gelecek.