Star TV ekranlarında bu sezon başlayan İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisine yeni oyuncu dahil oldu. Kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf

Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti? Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti?
Star TV ekranlarında bu sezon başlayan İrfan Şahin’in yapımcılığını üstlendiği, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunu Erkan Birgören’in kaleme aldığı Akrep dizisine yeni oyuncu dahil oldu. Kadrosunda Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim, Bekir Aksoy, Müge Su Şahin ve Esila Umut'un yer aldığı diziye Bertan Asllani'de dahil oldu. Bertan Asllani dizide Efe karakterini canlandıracak.

Star TV'de cuma günü yayınlanırken, Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu'nun başrolünde yer aldığı Seni Çok Bekledim'in yayın hayatına başlaması ile perşembe gününe alınan Akrep dizisinde yeni gününde reytingler oldukça düşmüştü. Bu nedenle final iddiaları gündeme gelmişti. Yeni oyuncunun dahil olması ile final iddialarının da asılsız olduğu ortaya çıkmış oldu. Akrep dizisi her perşembe saat 20:00'de Star TV'de yayınlanıyor.

Bertan Asllani kimdir?

3 Nisan 1990 tarihinde Makedonya'da dünyaya gelmiştir. Müzisyen, besteci, şarkıcı ve oyuncudur. Selena dizisindeki Kıvılcım ile evlenmiştir. Yurt dışındayken başlayan müzisyenlik hayatında Türkiye'ye döndükten sonra oyunculuk ile devam etmiştir. Pis Yedili oyunculuk hayatında önemli bir yere sahiptir. Yer aldığı dizilerden bazıları şunlardır:


Kimse Bilmez (2019)

Göç Zamanı (Demir, 2016)

Pis Yedili (Bertan, 2013)

Göç Zamanı