Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Akrep'te yeni oyuncu transferleri yapılıyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi isimlerin yer aldığı Akrep dizisine yeni bir karakter eklenecek.

Star TV ekranlarının sevilen dizilerinden olan Akrep'te yeni oyuncu transferleri yapılıyor. Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi isimlerin yer aldığı Akrep dizisine yeni bir karakter eklenecek. Dizide bu yeni karakteri canlandıracak olan oyuncu da belli oldu. Akrep dizisinde Efe karakteri yer almaya başlayacak. Diziye eklenen Efe karakterinin dizideki rolü, görevi, etkisi, neden girdiği merak ediliyor. İzleyenler tarafından araştırılmaya başlayan Akrep yeni oyuncusunun kim olduğu araştırılıyor. Akrep dizisine yeni katılan Efe karakterine başarılı erkek oyunculardan olan Bertan Asllani hayat verecek. Daha önce ekranlarda sıklıkla görmediğimiz ve yeni oyunculardan olan Bertan Asllani kimdir, hayatı ve en çok nereli olduğu merak edildi. Peki, Akrep Efe kimdir? Bertan Asllani kimdir? Nereli?Başarılı oyuncu kadrosu, dikkat çeken senaryosu ve sıra dışı senaryosu ile Akrep dizisi, izleyenlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Perşembe günleri Star TV ekranlarında yayınlanan ve gün geçtikçe heyecanını arttıran Akrep adlı diziye yeni oyuncular da gelmeye devam ediyor. 12 bölüm yayınlayan ve 3 aydır ekranlarda olan Akrep dizisine yeni bir erkek oyuncunun dahil olacağı duyuruldu. Akrep dizisine katılan yeni erkek oyuncunun diziye heyecan katacak bir karakter olduğu da belirtildi. Akrep dizisine yeni dahil olan erkek karakterin adı Efe'dir. Dizide Efe karakterine Bertan Asllani hayat verecektir. Akrep Efe kimdir?

Akrep Efe Kimdir?

Genç yaşta hem annesini hem de babasını kaybeden Efe, dizide büyük zorluklarla baş etmeye çalışacaktır. Anne ve babası ölen Efe, ailesinin kendisine emaneti olan kardeşine bakmak için çalışmaya başlayacaktır. Kardeşini okutmaya çalışan Efe'yi türlü zorluklar ve hayat mücadeleleri bekliyordur. Efe kardeşini okutabilmek ve ona en iyi şartları sağlayabilmek için yaşadığı mahalledeki abilerinin desteği ile mafyaya karışır. Mafya dünyasına giren Efe, hapishanede Aras ile tanışacaktır. Hapishanede tanıştığı Aras ile hapishanede dost olan Efe'ye Aras çok destek olacaktır. Aras'ın hapishanedeki dostu olan Efe, Aras'ın her anında yanında olduğu dostu olacaktır. Efe ve Aras cezaevinde yan yana birbirlerine destek olarak her türlü sorunla mücadele edecektir.

Bertan Asllani Kimdir? Nereli?

Akrep dizisinde Efe karakterine hayat veren Bertan Asllani, 3 Temmuz 1990 yılında Makedonya'nın Üsküp kentinde doğmuştur. 30 yaşında olan Bertan Asllani, Makedonyalıdır. Bertan Asllani'nin soyadının bizim alıştığımız soy isimlerinden farklı olması, iki aynı harfin yan yana gelmesi izleyenlerin aklına Bertan Asllani'nin yabancı olduğunu getirmiştir. Üsküplü olan Bertan, Saatçi Selim olarak bilinen bir esnafın oğludur.Küçük yaşlardan beri müzik ve oyunculukla ilgilenen, sanata ilgi duyan Bertan Asllani henüz 13 yaşındayken kendi kendine besteler yapmıştır. Oyunculuktan önce sektöre müzik alanında giren Bertan Asllani, 2003 yılında ilk albümünü yayınlamıştır. Bertan Asllani'nin ailesinin bir kısmı Arnavuttur ancak Arnavut dilini bilmemektedir. Arnavut dilini bilmemesine rağmen Bertan Asllani ilk albümünü Arnavutça çıkarmıştır.

Hem memleketi olan Makedonya'da hem de Arnavutluk'ta iki albüm ve şarkı yayınlayan Bertan Asllani kısa sürede ün kazanmıştır. Makedonya ve Arnavutluk'ta ün kazanan Bertan Asllani sonrasında Türkiye'ye dönmüştür. Türkiye'ye döndüğünde Damla Damla adlı şarkısına klip çekerek burada da ün kazanmaya başlamıştır.

Bertan Asllani pek çok ünlü şarkıcıya da şarkı bestelemiştir. Bertan Asllani imzalı olan şarkılardan bazıları; Gülben Ergen Bugünün Sevdalısı, Murat Dalkılıç Bir Hayli ve Demek Akalın Gidenlerin Kalanı gibi pek çok şarkının bestesini yapmıştır. Sonrasında da oyunculuk sektörüne giriş yapmıştır.Bertan Asllani'nin ilk oyunculuk deneyimi Pis Yedili adlı gençlik dizisi olmuştur. Pis Yedili dizisinde kendi adı olan Bertan karakterine hayat vermiştir. Pis Yedili dizisinden sonra Bertan Asllani, Göç Zamanı, Kimse Bilmez gibi projelerde de yer almıştır. Ayrıca dijital platform olan Exxen'de yayınlanan Öğrenci Evi adlı dizide de yer almaktadır. Bertan Asllani evli midir, eşi kim, sevgilisi kim soruları da oldukça fazla soruluyor. Bertan Asllani evlidir. Bertan Asllani, Hazal Şenel ile evlidir. Pis Yedili dizisinde Salça rolünde olan ve Selena dizisinde Kıvılcım rolünde olan Hazal Şenel ile Bertan Asllani geçtiğimiz sene evlenmiştir.