Akrep Ferda Ölüyor Mu? Evrim Alasya Dizide Ayrıldı Mı? Akrep Final Mi Yapıyor? Ters Köşe Mi?

Akrep dizisi yeni bölümünde şok ölüm seyirciyi sarsacak. Evrim Alasya diziden ayrılıyor mu? Akrep final mi yapıyor? Ferda öldü mü? Ferda ölecek mi?

Dizi Haberleri 11.06.2021 - 11:14 11.06.2021 - 11:15 Ece Sahan

Star Tv'nin konusu ve oyuncuları ile dikkatleri üzerine toplayan Akrep dizisi finale adım adım yürüyor. Akrep dizisi yeni bölümünde Ahmet'ten sonra şok bir ölüm daha yaşanacak. 

Demet Akbağ, Evrim Alasya, Beril Pozam, Yusuf Çim, Taha Baran Özbek, Aslı Melisa Uzun, Müge Su Şahin, Esila Umut gibi isimlerin yer aldığı Akrep dizisi ekran macerasını sonlandırmak üzere. Dizinin bu haftaki bölümünde Ahmet karakterine hayat veren Çağdaş Onur Öztürk diziden ayrıldı. 

Akrep dizisinin Ahmet'i son bölümde kendini vurarak intihar etti. Ferda'nın kendisini değil de kendisini yıllar önce terk eden annesini seçtiğini gören Ahmet kendini vurdu. Seyirciler bu ölümün şokunu yaşarken yeni bölümde haftaya yine şok geçirecek. 

Akrep dizisi final yapıyor! Sevilen dizi Akrep, Perşembe akşamları güçlü rakipler karşısında ayakta kalamadı. Kanal D'de Camdaki Kız, ATV'de Bir Zamanlar Çukurova dizisilerine karşı reytingleri kaybeden Akrep final yapıyor. 

Akrep dizisi yeni bölüm fragmanında Peri, Ferda ile yemek yerken onu zehirliyor. Ferda ise Peri'nin bu yaptığı karşısında "Anne yardım et" diye kıvaranıyor. Ancak Peri "Affet beni kızım yaptıklarından sonra seni sağ bırakamazdım. Yanına geleceğim yakında" diyerek onu ölmüş bir vaziyette bırakıyor. Fragmanda Ferda'nın mezar taşı da görülüyor.

Peki Ferda ölecek mi? Ter Köşe Mi?

Eğer Ferda, Peri'nin oyunu çözmüş ve o da bir oyun yapıyorsa seyirci ters köşeye düşürülebilir. Çünkü fragmanda Ferda, Peri ile eve girerken şüpheci bir şekilde görülüyor. Final fragmanı da olmadığına göre Ferda'nın ölümü Evrim Alasya'sız bir final seyirci tarafından düşünülmüyor.  

Ferda'nı fragmanda öldü gösterilmesi üzerine seyirciler "Akrep Peri çıktı, Ferda değil" yorumlarında bulundu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@