Akrep hayranlarına kötü haber! Final yapıyor! Perihan Demet Akbağ ayrıldı

Star TV sevilen dizisi Akrep şok ayrılık! Akrep dizisi finale gidiyor! Akrep dizisinde başrol diziye veda ederek adeta final yolunu kesinleştirdi. Akrep Perihan ölerek diziden ayrıldı!

Dizi Haberleri 28.05.2021 - 00:00 28.05.2021 - 00:03 Berkay Keskin

Akrep dizisinde heyecanlı bölüm! Akrep bu akşam ekranlara gelen bölümüyle yine izleyenleri merakta bıraktı! 

Demet Akbağ, Evrim Solmaz ve Yusuf Çim'in başrolünde yer aldığı Star TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Akrep'te Peri ölecek mi? 

Star Tv'nin büyük umutlarla çektiği ancak reytinglerde istenileni yakalayamayan dizisi Akrep'te heyecan dolu bir bölüm ekrana geldi! Akrep dizisi finale adım adım giriyor! 

Akrep dizisi bugün ekranlara gelen yayınlanan son bölümde Peri, Duru'nun kollarında yığıldı kaldı! Şimdi herkesin aklında aynı soru oluştu! Peri ölecek mi? Perihan karakterine hayat veren Demet Akbağ diziden ayrılacak mı? 

Akrep dizisinde en son dizinin başrol oyuncusu Bekir Aksoy ayrılmış ve izleyenler şok olmuştu. Bekir Aksoy'un canlandırdığı Fikret karakteri yerine Çağdaş Onur Öztürk'ün canlandırdığı Ahmet karakteri girerek diziye yeni bir heyecan gelmişti. 

Akrep son bölümünde Ferda, Ahmet'e oyun oynayarak zehirli içkiyi içilmeye çalışırken kendisi yanlış bardağı mı aldı? Kanser olan Peri ise uyuduğu yerde nefes almaz ve Duru anneanesini kollarında hareket edemez halde bulur.

Akrep dizisinin final yapacağı ve son 3 bölümü kaldığı göz önünde bulundurularak Peri ve Ahmet ölmüş olması yüksek ihtimal. Ancak bunu ilerleyen günlerde yeni fragmanda öğrenebileceğiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@