Son dakika Akrep Nalan öldü mü? Akrep Nalan ölüm haberi sanat dünyasına bomba gibi düştü. Peki, Akrep Nalan neden öldü? Akrep Nalan kimdir kaç yaşında öldü?

Bir süredir Bodrum'da yaşayan Akrep Nalan lakaplı şarkıcı Füsun Nalan Açın hayatını kaybetti. Akrep Nalan son dakika ölüm haberi sanat dünyasını yasa boğarken ölüm nedeni merak edilmeye başlandı. Akrep Nalan öldü mü? Akrep Nalan neden öldü? İşte akrep Nalan'ın ölüm sebebi…

Şarkıları ve oyunculuğu ile çok sevilen bugüne kadar da birçok başarılı projede yer alan Akrep Nalan bir süredir yaşadığı Bodrum'da hayatını kaybetti. Akrep Nalan'ın ölüm haberi ile sanat dünyası ve sevenleri sarsıldı. Akrep Nalan lakaplı seçim Nalan açın Geçtiğimiz günlerde geçirdiği rahatsızlık sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı. Uzun zamandan beri ekranlardan da uzak bulunan sanatçının ölüm haberini menajeri Özgür Aras sosyal medyadan duyurdu. Peki, Akrep Nalan neden öldü? Akrep Nalan kimdir kaç yaşında öldü? Akrep Nalan'ın ölüm nedeni ve merak edilenler haberimizde...

Akrep Nalan öldü mü, neden öldü?

Akrep Nalan lakaplı sanatçı Füsun Nalan açın 67 yaşında hayatını kaybetti. En son Hayat Bilgisi dizisinde Fidan Öğretmen rolüyle ekranlara gelen akrep Nalan'ın vefat haberini sosyal medyadan menajeri Özgür Aras verdi. Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da hastaneye kaldırılan Akrep Nalan nefes darlığı sorunu yaşıyordu. Yaptığı açıklamada ünlü sanatçının hayatını Bu sebeple kaybettiğini duyurdu.

Bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı

Akrep Nalan, son olarak Hayat Bilgisi isimli dizide rol almış ve sonrasında ise ekranlardan uzak kalmıştı. Uzun zamandan beri Bodrum'da yaşayan ünlü sanatçı geçtiğimiz günlerde yaşadığı rahatsızlıklar nedeniyle hastanede tedavi altına alınmıştı.

Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi! Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi!