Akrep 23. Bölüm Ferda ve Perihan'dan Kusursuz Plan

Star Tv'nin heyecanla takip edilen dizisi Akrep'te tüm dengeler değişti. Peki bu değişiklikler reytinge yansıyabilecek mi? Akrep yeni sezon fragmanında Ferda ve Perihan iş birliği!

Dizi Haberleri 22.05.2021 - 10:13 22.05.2021 - 10:50 Ece Sahan

Demet Akbağ, Evrim Solmaz ve Yusuf Çim'in başrollerinde yer aldığı Akrep dizisi final yapacak derken sürprizler arka arkaya geldi.

İlginç konusu ve başarılı kadrosu ile izleyenleri kendine bağlayan ancak reytinglerde istenilen sırayı bir türlü yakalayamayan Akrep dizisi heyecanını katladı. 

Ferda ve onu daha bebek iken terk eden annesi Perihan'nın intikam savaşı her bölüm daha da tehlikeli hale gelmiş, oynan entirkalar ise izleyenleri mest etmişti. Ancak dizi istenileni yakalayamayında daha sonra yılların atladığı değişikliğe gitmişti. 

Önce Bekir Aksoy diziden ayrılmış daha sonra ise dizide senaryo yıllar atlayarak ilerlemişti. Ferda ve Ars hapisten çıkmış, Duru'nun çocuğu olmuş ve diziye Ferda'nın eski kocası Ahmet karakteri dahil olmuştu.

Diziye dahil olan Ahmet karakteri oldukça beğnilmişti. Ancak Ahmet'in suyu ısındı. Akrep 23. bölüm fragmanında Ferde ve Peri, Ahmet'ten kurtulmak için birlik olmaya karar verdi. Peri, Ferda'ya kanser olduğunu söyleyerek her şeyi kendisine bırakacağını ancak öncesinde Ahmet'ten kurtulmaları gerektiğini söyledi. Ferda'da Peri ile iş biliğinde olmayı kabul etti. Peri, Ferda'ya "2 akrep olarak saldıracağız. Akrepler ne kullanır zehir. Yavaş yavaş zehirleyeceğiz" diyerek Ahmet'in planını yaptılar.

Peki Peri gerçekten ölecek mi?

Demet Akbağ'ın canlandırdığı Peri karakteri pankreas olduğunu söyledi. Peki Demet Akbağ diziden ayrılacak mı? Peri gerçekten hasta mı yoksa Ferda'yı kullanmak için yalan mı söyledi?

Şimdilik henüz bu konuda net bilgi yok. Ancak gelen bilgilere göre dizi final mi yoksa sezon finali m yapacağına karar verdiği an senaryo ona göre şekillenecek. Yani Peri'nin ölmesi dizinin son reytinglerine bağlı olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@