Star TV'nin sevilen dizisi Akrep bomba gibi olaylarla geliyor. Evrim Alasya ve Demet Akbağ'ın başrolde olduğu Akrep dizsine bomba transfer yapıldı.

Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek! Gönül Dağı Oyuncusu Ekranlara Veda Ediyor! Yeni Bölümden Sonra Diziden Resmen Gidecek!
Star TV'nin sevilen dizisi Akrep bomba gibi olaylarla geliyor. Evrim Alasya ve Demet Akbağ'ın başrolde olduğu Akrep dizsine bomba transfer yapıldı. Yeni karakter tüm dengeleri değiştirecek. Bertan Asllani kimdir?

İlginç hikayesi ile merak uyandıran Akrep dizisinde Berna'nın cinayeti çözülmüş ve Ferda'nın kaçacak yeri kalmamıştı. Tam dizi bitti mi derken Ayşem'den beklenmedik hamleler gelecek.

Akrep son bölümde Ferda iyice köşeye sıkıştırılmıştı. Berna'nın cinayetini Aras ve Fikret'e yıktığını sanan Ferda kızı Merve'nin her şeyi öğrenmesiyle kendisini hapiste bulacak. Yeni bölüm fragmanında hapise giren Ferda dışarı çıkacağından emin.

Ayşem Peri'nin Yeni Akrep'i Olacak

Ferda'nın yıllar önce terk ettiği Ayşem, Peri'nin beklemediği hamleler yapacak. Ayşem'in Ferda'dan intikam almasını beklerken, Ayşem kendisini terk eden annesi Ferda'yı kurtarmaya çalışacak. Ayşem, Peri'ye de gözdağı vermeyi ihmal etmeyecek.

Tüm bunları olurken dizinin seyrini değiştirecek yeni bir oyuncu kadroya dahil oldu. Son olarak Exxen'de yayınlanan Öğrenci Evi dizisiyle ekrana gelen Bertan Asllani Akrep dizisinin kadorsuna dahil oldu.

BERTAN ASLLANİ KİMDİR?

Bergan Asllani, Selena ve Pis Yedili dizileriyle tanınan Hazal Senel'in sevgilisidir. Aslında müzisyen olan Bertan Asllani, 3 Temmuz 1990, Üsküp, Makedonya doğumludur.

Rol Aldığı Diziler

Kimse Bilmez

Göç Zamanı

Pis Yedili

Göç Zamanı