Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Aktüel

14 Kasım 2020 Cumartesi 12:37:58

BİM’de bu haftanın kaçırılmayacak fırsatları belli oldu ! 17 Kasım- 24 Kasım Bim aktüel kataloğu

BİM marketler zinciri her hafta olduğu gibi bu hafta yine indirim dolu ! Bim aktüel kataloğunu merakla bekleyen müşterileri için daha fazla beklemedi. 17 Kasım- 24 Kasım Bim indiriminde neler var, Bim’de bu hafta neler indirime girecek ve daha fazlası için haberin devamına geçelim.

17 Kasım Salı günü başlayıp 24 Kasım Salı günü bitecek indirim günlerinde neler indirime girecek, Bim’de bu hafta neler var sorularına yanıt Bim’den geldi. Bim bu haftaki indirim kataloğunu yayınladı. Peki, Bim’de bu hafta neler var ?

Bim aktüel ürünler kataloğu dahilinde gelen indirimli ürünler oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip. 17 Kasım ve 24 Kasım süresi boyunca olacak indirimlerde yok yok ! Deodorantlar, makyaj aydınlatması, dudak nemlendiricisi, kolay manikür setleri gibi birçok kozmetik ürün var. Bu kozmetik, bakım ürünlerine ek olarak bir de Milka çikolata, Kahve Dünyası’na ait çikolata çeşitleri, Biscolata bisküvileri ve daha birçok sevilen abur cubur çeşiti mevcut. Bim’e gelen aktüel ürünleri incelemek için aşağıya kataloğu sizler için ekliyoruz.

Bim Aktüel kataloğunun ilk sayfasına baktığımızda daha çok kozmetik ürünlerin yer aldığını görüyoruz. Saç kremi, nemlendirici, parfüm ve makyaj ürünlerine ihtiyacınız varsa bu sayfadaki ürünler tam size göre diyebiliriz.

İkinci sayfaya baktığımızda ise, ilk sayfaya oranla bambaşka bir sayfa bizi bekliyor. Bim aktüel kataloğunun ikinci sayfasındaki ürünler hem kadın hem erkek hatta büyük küçük demeden herkesin seveceği ürünler. Herkesin severek yiyeceği abur cuburları bu sayfada bulabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı