Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Aktüel

28 Aralık 2020 Pazartesi 22:54:19

Son Güncelleme: 28/12/2020 22:54:28

Garanti Bankası herkese 50 TL kampanyası! Hemen 50 TL alın

Garanti Bankası teması azaltmak ve online işlemleri arttırmak amacıyla yeni bir kampanya başlattı. Başlattığı yeni kampanyasında mobil şubeye davet ettiğinizde 50 TL hediye kazanıyorsunuz. Garanti Bankası 50 TL hediye kazanmak için gereken şartlar neler ?

Yaşanan pandemi süreci tüm dünyayı temastan uzaklaştırdı. Çok zorunda kalmadıkça yapılacak olan işlemler için şubelere dahi gitmeyen vatandaşlar, işlemlerini online olarak cep telefonlarından yapabiliyorlar. Garanti Bankası mobil bankacılığa yönlendirmek için yeni bir kampanya başlattı. Başlattığı kampanya ile hem mobil bankacılığa yönlendirirken hem de müşterilerine 50 TL hediye veriyor.

Garanti Bankası müşterilerine 55 yaş ve üzeri aile bireylerini internet veya mobil şube kullanmaya davet ettiklerinde 50 TL hediye veriyor.Garanti Bankasının 50 TL kampanyası 1 Aralık -31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Peki nasıl davet edilir ?

Garanti Bankası mobil şubeye davet eden kişi için adımlar;

Garanti BBVA Mobil’ e giriş yapmalı sonrasında Profil ve Ayarlar kısmına tıklaması gerekiyor. Ardından Aileni Davet Et adımından promosyon kodunu davet edeceği kişi ile paylaşması yeterli olacaktır.Sonrasında Garanti Bankası mobil şubeye davet edilen kişi de Garanti BBVA İnternet/Mobil’e giriş yapmalıdır. Garanti BBVA internet ve mobile giriş yaptıktan sonra Profil ve Ayarlar kısmına tıklayıp Promosyon Kodu Giriş alanına ilgili kodunu girmesi gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra kodu onayladıktan sonra işlem tamamlanıyor.
Garanti BBVA mobil şubeye davet edilen kişinin son 6 aydır Garanti BBVA İnternet/Mobil’e ilk defa giriş yapmış olması gerekiyor. Eğer davet edilen kişi son 6 aydır ilk kez giriş yapıyorsa bu durumda kampanya koşulları sağlanmış sayılır ve 50 TL hediyesini koşul sağlanmasını takip eden 5 iş günü içinde davet eden ve edilenin vadesiz TL hesaplarına aktarılır.

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı