ŞOK 24 Mart aktüel ürünler kataloğu! ŞOK markette bu hafta neler var?

ŞOK güncel ürün kataloğu açıklandı. İnternet sitesinde yer alan ve "Haftalık Fırsatlar" başlığı altında yayın

ŞOK 24 Mart aktüel ürünler kataloğu! ŞOK markette bu hafta neler var?
ŞOK güncel ürün kataloğu açıklandı. İnternet sitesinde yer alan ve "Haftalık Fırsatlar" başlığı altında yayınlanan resmi katalog, çok çeşitli ve cazip bir fiyatlar sunuyor. 24 Mart - 26 Mart tarihleri arasında satışa sunulacak ürünler raflarda yerini alarak, vatandaşların hizmetine sunulacaktır. Bu hafta indirimli Şok katalog listesinde neler var? Sizin için harika fırsatların yer aldığı katalog haberimizde...

Birçok vatandaşın yakından takip ettiği Şok'un şu anki kataloğu yayımlandı. Bu hafta farklı pazarlarda tüketicilere çeşitli cazip ürünler sunan şok zincirinin güncel kataloğu oldukça iddialı. Hangi ürünlerin satışa sunulacağını merak eden vatandaşlar, haberimizden Şok market aktüel ürün kataloğuna ve gelecek ürünleri listesine ulaşabilirler.

ŞOK ÜRÜNLER KATALOĞU 24-26 MART 2019

Zenfone 4 Max 1.099,00 TL

Paşabahçe Saklama Kabı 2,90 TL

Paşabahçe Salata Kasesi 8,90 TL

Bluetooth Kulaklık

Paşabahçe Çerezlk 2 TL ile

Kumsal Granit Efektli Cam Bardak Kapaklı 47,90 TL

Sandy Beach Granit Etkisi Sahan 17,95 TL

Sinbo El Mikseri 59,90 TL

Kumtel Granit Efekt Tava 17,95 TL

Mulier Ahşap Mutfak Takımı 19,95 TL

Kahve Desenli Kupa Kahve Kanunu 3,99 €

Law Desenli Kupa 8,99 TL

Law Pattern Çay Seti 14,95 TL

Saklama kabı 6,99 TL

Biberon Seti 5,99 TL

Haftanın indirimli aktüel kataloğunda yine son derece uygun fiyatlı ürünler dikkat çekiyor. Öyle ki, ASUS Zenfone marka cep telefonu, el mikseri, AXEN 40 "uydu alıcılı LED TV ve ayakkabılık gibi çeşitli ürünler ön planda yer alıyor.ŞOK HAKKINDA

Türkiye'nin 81 ilinde 6.364'ten fazla mağazamız, çalışanlarımızla birlikte 25.000 24 dağıtım merkezimize ulaşarak, neredeyse tüm müşterilerimizin temel ihtiyaçlarını "tek bir yerde" ve evlerine en yakın noktadan memnuniyetle karşılıyoruz.

Müşterilerimize daha etkin bir şekilde ulaşmak için mağaza ağımızı sürekli ve hızlı bir şekilde genişletiyoruz.

2015 yılının başından bu yana her gün 3 yeni mağaza açtık, 2015'te 699'u açtık, 2016'da 1.000'i ve 2017'de 1.100 yeni mağazamızı açtık. Müşterilerimiz için keyifli bir ortam yaratmak ve kolay bir alışveriş deneyimi sağlamak için Son üç yılda toplam 2.747 mağazayı yeniledik.

Tüketici hafızası tarihinde, geçmişte Mis, Piyale, Mintax, Evin ve Amigo gibi markaların markaları gibi ulusal markaları bu değerleri ekonomiye kazandırdık. Köklü, nostaljik, güçlü marka algısına sahip ve kendi alanlarında yüksek tanınırlığı olan bu eşsiz markaları makul fiyatlarla sunuyoruz.

Zengin ürün portföyümüzde orijinal markalarımız ve ulusal markalarımızla birlikte müşterilerimize daha fazla seçenek sunuyoruz ve müşterilerimizin neredeyse tüm alışveriş ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşterilerimize uygun fiyatlarla kolayca ulaşılabilecek yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz.

Sebze meyve alanındaki uzmanlığımızla tedarik ettiğimiz ürünleri, müşterilerimize “dağıtım merkezlerimizden mağazalarımıza” 24 saat içinde en taze şekilde sunuyoruz.

Kişisel bakım ve temizlik ürünleri, Türkiye'nin en önemli perakendecilerinden biridir. Müşterilerimize bu alanda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Farklılaştırılmış iş modelimiz, her gün düşük fiyatlı müş politikamız ve farklı format kampanyalarımızla müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Bu nedenlerden dolayı Şok denir: Yeter Artar İşte.

Şok Market'e iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Şok aktüel ürünlerin yanı sıra resmi kariyer adresi üzerinden şok iş başvuru formu yayınlamıştır. Adaylar perakende ve mağazacılık alanında görev almak ve şirketin öz geçmiş havuzuna bilgi göndermek istiyorsa şok kariyer adresi üzerinden iş başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurarak gönderebilir.

2018'de Şok Market 8,7 milyar lira ciro elde etti!

Ülkemizin en bilindik mağazalarından olan ve perakende alanında hızla gelişen Şok Marketler, 2018'de KAP tarafından verilen bilgiler doğrultusunda 9 aylık süre içerisinde 8,7 milyar TL'lik ciro yaptığını bildirildi. Ayrıca 270 milyon liralık yatırım yaparak mağaza sayısını artırdı ayrıca çalışan sayısını 28 bine çıkardığı açıklandı.

Şok Market Nerededir?

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2019, 22:23
YORUM EKLE