Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Aktüel

14 Kasım 2020 Cumartesi 12:47:52

Trendyol 50 TL indirim kodu kampanyasını kullanmayı unutmayın !

Trendyol’da indirimler, kampanyalar, fırsatlar bitmiyor. Her ay yaptığı dev indirimler ve güncel olarak müşterilerine ara ara yaptığı indirimler ile en avantajlı alışveriş sitelerinin arasında yer alıyor. Trendyol’dan 50 TL indirimi nasıl kazanabilirsiniz ?

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve sevilen alışveriş sitelerinin başında gelen Trendyol’da kampanyalar bitmiyor. Düzenli olarak indirim düzenleyen ve müşterilerini hep mutlu etmeye çalışan Trendyol’dan bir güzellik daha geldi ! Trendyol’dan alışveriş yaparken bir yandan da bonus kazanmak ister misiniz ? Peki, Trendyol’dan 50 TL indirim kodunu nasıl kazanabilirsiniz ? İndirim hangi ürünlerde ve mağazalarda geçerli ?

Öncelikle söylememiz gerekir ki, kampanya sınırsız kullanım için değildir. Katılım sınırlıdır. Kampanyaya sadece kampanyaya katılım gösteren ilk 40.000 kişi katılabilecek ve bu indirim kodundan faydanalanabilecek.

Garanti bonus kredi kartı sahibi olan kişiler, Trendyol’dan  yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde kullanmak üzere 50 TL indirim kodundan ücretsiz bir şekilde yararlanacak. Bu kampanyaya katıldıktan sonra indirim kodunuzu almak için bonus flaş Trendyol kampanyasına katıl butonuna tıklayarak alabilirsiniz.

Kampanyanın bir kötü tarafı var. Trendyol 50 TL indirim kodu kampanyasının en kötü yanı ise son 6 ay içerisinde bonus kartla Trendyol üzerinden alışveriş yapmamış olmanız gerekmektedir.

Kampanya 6-30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı