Süper Lig'de 30. haftanın önemli maçında Alanyaspor Antalyaspor'a acımadı! Alanyaspor Antalyaspor maçında gülen taraf ev sahibi oldu! Süper Lig'de günün önemli maçında Alanyaspor Antalyaspor'u yenerek 3 puana uzanan taraf oldu! Alanyaspor Antalyaspor'un

Açıklandı! Cüneyt Çakır Hakemliği Bıraktı! Bir Efsane Sona Erdi! Şimdi Ne Yapacak? Açıklandı! Cüneyt Çakır Hakemliği Bıraktı! Bir Efsane Sona Erdi! Şimdi Ne Yapacak?
Süper Lig'de 30. haftanın önemli maçında Alanyaspor Antalyaspor'a acımadı! Alanyaspor Antalyaspor maçında gülen taraf ev sahibi oldu! Süper Lig'de günün önemli maçında Alanyaspor Antalyaspor'u yenerek 3 puana uzanan taraf oldu!

Alanyaspor Antalyaspor'un serisine son verdi!Ligde 13 maçtır kaybetmeyen Antalyaspor'un bileğini aynı bölgeden ilçesi Alanyaspor serisine son verdi! Nefesleri kesen maçta gülen taraf ev sahibi ekip oldu!

Alanyaspor bu galibiyetle puanını 49 yükseltirken, Antalyaspor 36 puanda kaldı!

Alanyaspor Antalyaspor 4 0 özeti!

Süper Lig'de nefes kesen maçta, 28. dakika da VAR yardımıyla penaltı kazanan Alanyaspor topun başına Khouma Babacar geçti! Babacar'ın çok ilginç golü önce çizgiyi geçmedi düşünüldü ancak top çizgiyi geçti ve hakem gol kararı verdi!

Bu golden 11 dakika sonra 39. dakika da sahneye Mustafa Pektemek çıktı! Mustafa Pektemek şık golüyle skoru 2-0 getiren golü attı!

Efkan Bekiroğlu attı

Alanyaspor'da 89. dakika da bir golde Efkan Bekiroğlu geldi! Efkan Bekiroğlu attığı golle Alanyaspor Antalyaspor farka koştu!

Ceyhun maça damga vurdu!

Alanyaspor'da Ceyhun Gülselam maça damga vurdu. İkinci yarı maça giren Ceyhun skoru 4-0 getiren golü attı ve bu golle santra olmadan maç bitti!

Veysel orta sahadan atıyordu!

Alanyaspor Antalyaspor maçına damga vuran pozisyonda Veysel Sarı orta sahadan vurduğu topu kaleci Jose Marafone son anda çeldi. İkinci yarının hemen başında gerçekleşen pozisyon sonrası Antalyaspor tüm ümidi yıkıldı.

Günün kahramanı yine Mustafa Pektemek olurken, 75 dakika oyundan çıktı!