Albaraka Türk bu sabah duyurdu! 3 ay geri ödemesiz nakit para tek bir şartla verilecek. Son başvuru 30 Eylül!

3 ay geri ödemesiz nakit para için bankalardan peşpeşe duyurular geldi. Düşük faizli olarak finansman sağlayacak olan bankalara tek bir şartla başvuru yapabilirsiniz.

Ekonomi 06.08.2021 - 10:48 06.08.2021 - 10:48 Volkan Arık

Koronavirüs salgını, Türkiye'de çıkan orman yangınları derken vatandaşların acil nakit parayı olan ihtiyacı giderek artıyor. Bankalardan vatandaşların bütçesini rahatlatacak ve nefes aldıracak yeni duyurular gelmeye devam ediyor. 30 Eylül tarihine kadar başvuru yaparak hemen 3 ay geri ödemesiz düşük faizli kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Peki hangi bankalar düşük faizli kredi veriyor? 3 ay ödeme ertelemeli kredi veren bankalar ve detaylar haberimizde…

Albaraka Türk yeni kredi kampanyasını duyurdu. Vatandaşların genel acil nakit para ihtiyaçları, düğün, tatil, ev tadilatı, genel sıhhat harcamaları ve fatura ödemeleri için 3 ay geri ödemesiz nakit para verilecek. Bireysel ihtiyaç kredisi olarak paylaşılan duyuruda faiz oranlarının oldukça düşük olacağı açıklandı. 36 ay vade seçeneği ile 3 ay geri ödemesiz anında nakit Parayı hemen başvuru yaparak alabilirsiniz. Albaraka Türk ihtiyaç kredisi kapsamında nakit para çekmek isteyen vatandaşlar için ise sadece tek bir şart bulunuyor. İşte Albaraka ihtiyaç kredisi başvuru koşulları ve faiz oranları...

albaraka-turk-bu-sabah-duyurdu-3-ay-geri-odemesiz-nakit-para-tek-bir-sartla-verilecek-son-basvur

ALBARAKA TÜRK NAKİT KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Albaraka tarafından yapılan açıklamaya göre 30 Eylül 2021 tarihine kadar banka şubelerinden ve jet finansman üzerinden yapacağınız başvurular Anında onay alacak. Kampanya kapsamında tablet alımlarında 6 ay, bilgisayar alımlarında 12 ay fatura tutarı 3500 TL ve altında olan cep telefonu alımlarında 12 ay ve fatura tutarı 3500 TL üstünde olan cep telefonu alımlarında azami 3 ay vade yapılacak.

albaraka-turk-bu-sabah-duyurdu-3-ay-geri-odemesiz-nakit-para-tek-bir-sartla-verilecek-son-basvur-2

ALBARAKA İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

Albaraka ihtiyaç finansmanından yararlanmak isteyen vatandaşlar için birtakım başvuru şartları da bulunuyor. 18 yaşından büyük olmak, gerçek kişi olarak kampanyadan yararlanmak, satın alacağınız ürünün faturasının yanınızda olması, gelir belgesi ve kimlik kartınızın bulunması. Ücretli olarak çalışanların maaş bordrosunu ya da net maaş tutarını işverene onaylatılması gerekiyor. Serbest meslek sahibi olarak çalışanlarda kampanyadan faydalanabiliyor. Serbest meslek sahibi olanlardan istenen belgeler ise ve onaylı bilanço, vergi levhası, cari yıl mizanı, gelir tablosu, tapu fotokopileri, kira kontratı ve istenmesi durumunda kefil.

albaraka-turk-bu-sabah-duyurdu-3-ay-geri-odemesiz-nakit-para-tek-bir-sartla-verilecek-son-basvur-3

BAŞVURULARI NEREYE YAPILACAK?

Albaraka finansman desteğinden faydalanmak isteyen vatandaşlar istenilen belgelerle birlikte En yakın Albaraka Türk şubesine giderek başvuru formunu doldurabilir. Başvuru formunun doldurulmasının ardından süreç Hemen başlıyor. Albaraka Türk bu kampanya için son başvuru tarihini 30 Eylül 2021 olarak belirledi. Bu tarihe kadar alışverişlerinizde finansman sağlamak için banka şubelerine uğrayarak başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@