Aldığım Maaş Bana Yetmiyor, Para Lazım Diyenlere Açıklama! TC Kimlik Numarasına 30.000 TL Ödeme Alacaksınız

Sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ile emekli maaş alan vatandaşlar TC kimlik numaraları üzerinden nakit başvurusunda bulunmak istiyorlarsa, 30000 TL'ye kadar nakit kredi ödemesi alabilmektedirler. 30000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve banka kredi şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, uygun faiz oranlarından yararlanarak kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceğiniz gibi, ayrıca banka şubelerine giderek de işlemlerinizi hızlı birşekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Acil ihtiyacınızın olması durumunda başvuru şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi ödemeleri uygun faizlerle ödenmektedir. Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte cep telefonları üzerinden SMS atarak da başvurularını gerçekleştirecek olan vatandaşlara 30000 TL kredi ödemesi yapacağını, TC kimlik numaraları üzerinden onay vereceğini açıkladı. 

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, onsekiz yaşından büyük olması ve banka kredi puanı 1400 üzerinde olması durumunda cep telefonu üzerinden SMS atarak, ne kadar kredi onayı aldıklarını, görebilir. 

SMS KREDİ

0,69 faizli krediyi onaylandı! Gören ev araştırmaya başladı! 0,69 faizli krediyi onaylandı! Gören ev araştırmaya başladı!

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, bireysel tc kimlik, aylık gelir bea, doğum tarihinizi aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra Yapı Kredi Bankası, SMS Kredi Servisi numarası olan 44 11 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacak.