Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Alev Alev 25 Şubat Perşembe akşamı yayınlandığı yeni bölümüyle seyirciyi ekranları başına kilitlemeyi başardı. Yeni sezonun iddialı yapımları içerisinde yer alan Alev Alev dizisi yeni bölümleriyle her haft

Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Alev Alev 25 Şubat Perşembe akşamı yayınlandığı yeni bölümüyle seyirciyi ekranları başına kilitlemeyi başardı. Yeni sezonun iddialı yapımları içerisinde yer alan Alev Alev dizisi yeni bölümleriyle her hafta Perşembe akşamı seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Ekranlara geldiği ilk bölümden itibaren dikkatleri çeken, sağlam oyuncu kadrosu ve işlediği konularla seyirciyi etkileyen Alev Alev dizisi 16. bölümüyle 25 Şubat Perşembe akşamı Show TV ekranlarında yayınlandı! Alev Alev 16. Bölüm izle, Alev Alev 25 Şubat Son Bölüm izle seçeneğiyle birlikte tüm detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Alev Alev 16. bölüm tamamı izlemek için tıklayınız25 Şubat Perşembe akşamı 16. bölümüyle ekranlara gelen Alev Alev dizisinin bitmesinin ardından seyirciler gelecek hafta yaşanacakları merak etmeye başladı. Diziyi kaçıranlar, 16. bölümde neler yaşandığını merak ediyor. Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz, Hazar Ergüçlü, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Cem Bender, Berkay Ateş ve usta oyuncu Zuhal Olcay'ın paylaştığı dizide her hafta yaşananlar ilgiyle takip ediliyor.

25 Şubat Alev Alev son bölüm izle!

Heyecan dorukta sahnelerin yayınlandığı ve her hafta yoğun bir ilgiyle karşılaşan Alev Alev dizisi bu hafta da seyircileri ekranları başında adeta büyüledi. Gizemli olayların yaşandığı, eski defterlerin açıldığı, kadın dayanışmasının ekranlara geldiği yeni bölümde yaşananlar seyircilerden tam not aldı. Alev Alev dizisi bu akşam saat 20.00'de 16. yeni bölümüyle ekranlara geldi.

Alev Alev 16. Bölüm İzle 25 Şubat 2021!

Show TV ekranlarının reytinglere imza atan dizisi Alev Alev her hafta perşembe akşamı seyirci karşısına geçiyor. Yayınlandığı her bölümde sosyal medyada büyük etkileşim sağlamayı başaran dizi yoğun bir seyirci kitlesine sahip. Cemre kızı ile ilgili yeni bir mücadeleye adım atarken, Ozan üzerine aldığı bu yük sebebiyle zorlanmaya başlar. Dizi ekrana geldiği 16. bölümüyle de seyircileri etkilemeyi başardı.Çelebi, Cemre'nin kızını görmesine engel olmayı sürdürür. Belediye Başkanlığı adaylığı ile ilgili ciddi sıkıntılarla karşı karşıya kalan Çelebi bu sorunların üstesinden gelebilmek beklenmedik bir adım atar. Bu esnada her yerde kızını arayan Cemre'ye Rüya, Çiçek ve Tomris'ten oluşan kadın dayanışması büyük destek verir. Ozan amcasının yanında başladığı işte yanlış giden bazı durumları düzeltmek için mücadele ederken beklenmedik bir felaket ile karşı karşıya kalır. Bu esnada mahallede meydana gelen başka bir olay geçmiş defterlerin tekrar gün yüzüne çıkmasına ve konuşulmasına sebep olur.Rüya Ömer'in annesi ile ilgili olan yarasının sebebini merak ederken, Çiçek hakkında şok edici bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Cemre, Güneş'in geçici velayetini elde etmek için büyük bir savaş içerisindedir. Çelebi akıllıca bir hamleyle kendisine yapılan saldırıları manipüle ederken, karşısına hiç beklemediği yeni bir düşmanı çıkar. Ömer ve İskender arasında da sert bir kaos başlar. Ömer, İskenderle olan mücadelesi karşısında sürpriz bir ismi bulacaktır. Rüya artık gerçeklerle yüzleşecektir. Cemre ise Çelebi ile yaşadığı bu savaşta, yeni ve umut dolu bir hayatın kapısını aralamaya başlar.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı, senaryosunu Burcu GÖrgün'ün kaleme aldığı Alev Alev dizisinin her bölümü ilgiyle izleniyor. Seyirciler her hafta Perşembe akşamları ekranları başında adeta heyecanlı bir şekilde dizinin başlayacağı saati bekliyor. Yayınlandığı her hafta reyting sıralamasında üstlerde yer almayı başaran Alev Alev dizisinin gidişatı seyircileri meraklandırıyor. Dizinin sağlam oyuncu kadrosuda diziye olan ilgiyi artırıyor.

Alev Alev 17. Bölüm Fragmanı İzle


Show TV ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev’de bu akşam 16. Bölüm heyecanı yaşandı. Diziseverler şimdi büyük bir heyecanla Alev Alev 17. Bölümü için araştırmalara başladılar. Alev Alev 17. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu yanıt arıyor. Alev Alev 17. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlandığında ilk biz sayfamızda sizlerle paylaşacağız.