Show TV'nin iddialı yeni sezon dizilerinden Alev Alev 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu neden yok çok merak ediliyor. Perşembe akşamı ekranlara gelen Alev Alev önümüzdeki hafta yayınlanacak mı araştırılmaya başladı.

Show TV'nin iddialı yeni sezon dizilerinden Alev Alev 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu neden yok çok merak ediliyor. Perşembe akşamı ekranlara gelen Alev Alev önümüzdeki hafta yayınlanacak mı araştırılmaya başladı. Son olarak 8. bölümü yayınlanan Alev Alev 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu? Neden yok?

Başrollerini Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün paylaştığı Alev Alev, üç kadının hikayesini konu alıyor. Reytingleri yüksek seyreden dizinin 9. bölümü heyecanla beklenirken, yayın tarihinin 31 Aralık'a denk gelmesi kafalarda soru işareti yarattı. Herkes Alev Alev 31 Aralık yeni bölüm yayınlanacak mı merak etti.

Alev Alev 31 Aralık yeni bölüm var mı yok mu?


Normalde her perşembe yeni bölümüyle ekranlara gelen Show TV dizisi Alev Alev, 31 Aralık Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelmeyecek. Yani bu hafta Alev Alev yeni bölüm yok. Peki Alev Alev neden yok? Bitti mi final mi yapıyor


Alev Alev neden yayınlanmıyor? Bitti mi


Tabii ki Alev Alev gibi başarılı seyreden bir dizinin bitmesi ya da final yapması gibi bir durum söz konusu değil. Ancak 31 Aralık akşamı yılbaşı olması sebebiyle Ale vAlev yeni bölüm olmayacak. Onun yerine Show ekranlarında Güldür Güldür Show yılbaşı özle bölümü yayınlanacak. Peki Alev Alev 9. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Alev Alev yeni bölüm ne zaman?


Öte yandan yeni yılın ilk 2-3 haftasında birçok kanal, reklam anlaşmaları yenilendiği için dizileri yayınlamıyordu. Kazançlarının düşmesini. istemeyen kanallar, dizileri ocak ayının ortasından sonra; anlaşmalar tamamlanınca yayın akışına dahil ediyordu. Ancak geçtiğimiz yıl pandamı sebebiyle uzun bir ara vermek zorunda kalan diziler için bu yıl durum farklı olabilir. Zaten gelen kulis bilgilerine göre de birkaç yapım hariç, 2021 yılında diziler yeni yılın ilk ayında ara vermeyecek. Henüz bir açıklama yapılmasa da Alev Alev'in de yeni başladığı düşünülürse ara vermeyen yapımlar arasında olacaktır.

Eğer yukarıda bahsettiğimiz gibi Alev Alev yılbaşı tatiline girmezse 7 Ocak Perşembe akşamı yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkacaktır.

ALEV ALEV 8. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE