Alev Alev dizisi hayranlarına kötü haber! Yeni bölümü merakla bekleyen Alev Alev dizisinden kötü haber geldi! Alev Alev dizisi yayınlanmama kararı aldı! Alev Alev ne zaman yayınlanacak. Alev Alev hayranlarının merakla beklediği haber geldi! İşte Show TV'

Kahve İthalatındaki Artış Fiyatları Etkileyecek mi? Kahve Fiyatlarına Zam Gelecek mi? Kahve İthalatındaki Artış Fiyatları Etkileyecek mi? Kahve Fiyatlarına Zam Gelecek mi?
Alev Alev dizisi hayranlarına kötü haber! Yeni bölümü merakla bekleyen Alev Alev dizisinden kötü haber geldi! Alev Alev dizisi yayınlanmama kararı aldı! Alev Alev ne zaman yayınlanacak. Alev Alev hayranlarının merakla beklediği haber geldi! İşte Show TV'den Alev Alev kararı.

Alev Alev 31 Aralık’ta yayınlanacak mı?

Show TV’nin sevilen dizisi Alev Alev heyecan yüklü bölümleriyle seyirci karşısına çıkmaya devam ediyor? Peki, Alev Alev yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Alev Alev 31 Aralık Peşembe günü ekrana gelecek mi? Alev Alev yılbaşı haftasında tatile mi girdi? İşte detaylar…

31 Aralık Alev Alev yayınlanacak mı?

Ekranların yeni dizisi Alev Alev farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi de güçlü kadınların hikayeleri ekrana taşınıyor. Fransız yapımı Le Bazar de la Charite dizisinden uyarlanan Alev Alev’in başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz yer alıyor. Rüya’nın düzenlediği yardım gecesinde çıkan yangın herkesin hayatını derinden etkilemiştir. Cemre, fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğü eşinden kaçmak için bir yol bulmuştur. Rüya ise nişanlısı İskender’in gerçek yüzünü görme fırsatı yakalar.

Lakin, yangından dolayı en büyük darbeyi Çiçek olur. Zira, Ali ile evlilik planlamaları yapan Çiçek’in öldüğü düşünülmektedir. Çiçek’in tedavisini üstlenen Tomris, onun kızının yerine geçmesini istemektedir. Tomris’in evinde rehin alınan Çiçek, kaçmak için her yolu denemesine rağmen gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır. Yangında yaralandığı için tanınmaz hale gelmiştir. Tomris, Çiçek’in en iyi tedavi şartlarına sahip olmasını sağlar. Cemre’nin hayatına dahil olan Ozan ise büyük bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Çelebi Kayabeyli’ye karşı savaş açan Ozan, onun gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya kararlıdır. Cemre ise kızını alarak yeni bir hayat kurmak istemektedir. Ömer, Rüya’nın hayatını kurtarmıştır. Rüya, İskender’den ayrıldıktan sonra maddi olarak da sarsılır. Babasının yüklü miktarda borçları yüzünden zor duruma düşer. Merakla beklenen Alev Alev yeni bölümü 31 Aralık Perşembe akşamı ekrana gelmeyecek.

Alev Alev ne zaman yayınlanacak!

Yılbaşı nedeniyle tatile giren dizi, 7 Ocak’tan itibaren ekran yolculuğunu sürdürmeye başlayacak.