Show TV’nin yeni dizisi Alev Alev seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Alev Alev dizisinin oyuncu kadrosu netlik kazanmaya başladı.

Show TV’nin yeni dizisi Alev Alev seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Alev Alev dizisinin oyuncu kadrosu netlik kazanmaya başladı. Peki, Alev Alev Hülya kimdir? Alev Alev Hülya karakterini hangi oyuncu canlandıracak? Alev Alev Hülya karakterinin hikayesi nasıl ilerleyecek? İşte detaylar…

Alev Alev Hülya kimdir?

Sezonun iddialı dizileri arasında gösterilen Alev Alev için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Show TV ekranında seyirci karşısına çıkacak olan dizi de güçlü bir kadın hikayesi izleyeceğiz. Hayatlarından kaçmak isteyen üç kadının karşısına hem güzel hem de acı dolu bir fırsat çıkmıştır. Yangın nedeniyle öldükleri düşünülen kadınlar hayata yeniden başlama şansı yakalar. Lakin, hiçbir şey umdukları gibi olmaz. Geçmişleri bir türlü peşlerini bırakmaz. Doktor Tomris’in yardımları sayesinde öldükleri resmi olarak onaylanmıştır. Lakin, geride bıraktıkları insanlar ölümlerini kabul etmezler. Bu şekilde başlayan kovalamaca, duygusal ve gerilim yüklü hikayenin temelini oluşturmaktadır. Peki, Alev Alev Hülya kimdir sorusunun yanıtına geldiğimizde karşımıza henüz net bilgiler çıkmıyor.

Usta oyuncu Nurhan Özenen’in canlandıracağı Hülya karakterinin senaryo içerisinde kilit rol oynacağı düşünülüyor. Son olarak Menajerimi Ara dizisinde Ceylan karakteriyle karşımıza çıkan Nurhan Özenen, yeni rolü için çok heyecanlı olduğunu açıkladı. Alev Alev dizisinde rol alabilmek için Menajerimi Ara dizisinden ayrılan oyuncu, 1960 Ankara doğumludur. Ankara Sanat Tiyatrosu’ndaki oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra tiyatro sahnesinde yer almaya başlamıştır.

Dizi ve filmlerin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte ekrana çıkmıştır. Adana, Umutsuz Ev Kadınları ve Güllerin Savaşı gibi dizilerde izleme fırsatı yakaladığımız Nurhan Özenen, başarılı performansı ile seyirciden tam not almaktadır. Çok sayıda film ve dizi projesinde yardımcı kadın oyuncu olarak karşımıza çıkan Nurhan Özenen, tiyatro kökenlidir. Aynı zamanda oyunculuk eğitimi de veren usta isim, Alev Alev dizisinde de kritik bir rol üstlenecek.