Alev Alev dizisinde şok ayrılık! Başrol Çukur'a geçiyor! Alev Alev final mi yapıyor

Show TV'de dev transfer! Show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi başrol oyuncusu ölerek diziden ayrılıyor! Çukur dizisine başrol olarak oynacak oyuncu Alev Alev defterini kapatıyor. Hayranları tarafından çok sevilen yıldız isim Çukur'a geçiyor a

Gündem 14.05.2021 - 23:42 14.05.2021 - 23:42 İlan35

Show TV'de dev transfer! Show TV ekranlarında yayınlanan Alev Alev dizisi başrol oyuncusu ölerek diziden ayrılıyor! Çukur dizisine başrol olarak oynacak oyuncu Alev Alev defterini kapatıyor. Hayranları tarafından çok sevilen yıldız isim Çukur'a geçiyor ancak Çukur sezon sonu final yapıyor. Hayranları gidecekse de ölerek gitmemesi istiyor ancak yıldız isim bu perşembe diziye veda ediyor!

Alev Alev dizisinde şok ayrılık!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız'ın oturduğu, başrollerini Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan ve Dilan Çiçek Deniz'in yer aldığı Alev Alev çok üzücü ayrılık yaşanacak. Sevilen dizisinin başrolü ölerek diziye veda ediyor!

Alev Alev Ozan ölüyor!

Alev Alev dizisinde Berkay Ateş'in canlandırdığı Ozan karakteri diziye veda ediyor. Cemre'ye aşık olan Ozan karakteri, Çelebi tarafından öldürülerek diziye veda ediyor. Hayranlarını ikiye bölen yer de burası. Berkay Ateş Çukur'a Karakuzular olarak geri döneceği haftalar önce ilan365 açıklamıştı. Ancak Ozan karakteri Alev Alev'e veda edip geri dönecekti. Ancak beklenen olmadı! Ozan karakteri Alev Alev dizisinden tamamen çıkıyor. Sezon sonu final yapacak Çukur dizisine 8 bölüm daha dönecek ve Karakuzuların başına geçecek Berkay Ateş, 3. kez döndüğü Çukur dizisi final yapmasıyla hayranları Berkay Ateş'i özleyecek.

Karakuzular geri dönüyor!

Çukur'da KK dönemi başlıyor. Karakuzular resmen Çukur'a geri dönüyor. Son 9 bölümü kalan Çukur dizisine bu pazartesiden sonra Karakuzular geri dönüyor! Mahsun, tüm Karakuzularıyla Çukur'u ele geçirmek için Yamaç ve Cumali Koçavalı yardıma geliyor. Çukur unutulmaz bölümleriyle Karakuzular yardımıyla yeniden ayağa kalkacak! Geçtiğimiz hafta sinyali veren Çukur'da Berkay Ateş rüzgarı esecek!

İşte Alev Alev yeni fragmanda Ozan vedası!3. kez geri döndü!

Çukur'da daha önce ölerek, bir başka zaman veda ile giden Mahsun, 3. kez Çukur'a geri dönüyor! Show TV ekranlarında son 9 bölümü kalan ve final yapacak Çukur'da Amca'ya karşı Karakuzular ve Koçavalılar beraber çarpışacak ve Çukur yeniden Koçavalıların olacak. Çukur emniyeti artık Karakuzular'a emane olacak ve dizi final yapacak!

Kulkan ölüyor!

Çukur bu hafta Kulkan Erdenet ölümüyle devam edecek. Amca Karakuzular'ın ismini ilk defa duyup tanıyacak. Efsun'u öldürmek için plan yapan Amca, Karakuzular'ın şok hareketiyle Efsun'a bişey yapamayacak ve Karakuzular ilk icraatı Kulkan Erdenet'i Efsun'a öldürmek olacak!

Alev Alev hayranları Ozan karakteri çok seviyordu. Diziden ölerek değil Çukur'a gidip gelmesini istiyordu. Ancak öyle olmadı. Mahsun karakteriyle Çukur'a çok yakıştıran hayranları Ozan ve Cemre aşkını da çok sevmişti ancak beklenen olmadı. Ozan Alev Alev dizisinden ölerek çıkıyor.

Alev Alev final yapacak!

Show TV büyük ümitlerle başlayan dizisi Alev Alev, Çukur olduğu gibi sezon sonu final kararı aldığı öğrenildi.

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@