Alev Alev dizisinden kötü haber! Show TV Alev Alev final tarihini açıklandı

Alev Alev dizisinden kötü haber geldi. Show TV üzen kararı geldi! Alev Alev final tarihi açıklandı! Show TV daha fazla dayanamadı ve sevilen diziye bitirdi! Alev Alev final kararı şok etti!

Dizi Haberleri 15.05.2021 - 00:33 15.05.2021 - 00:34 Berkay Keskin

Alev Alev dizisi final yapıyor! Show Tv finali tarihini duyurdu hayranlar şok oldu! Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in başrolünde yer aldığı kadına şiddete dair dikkat çekmeye çalışan Alev Alev dizisi ekranlara veda ediyor.

Alev Alev Final kararı aldı!

Güçlü bir kadronun yer aldığı başrollerinde Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz'in kadrosunda Zuhal Olcay,  Berkay Ateş, Berker Güven, Cem Bender, Cihangir Ceyhan gibi isimlerin yer aldığı Alev Alev dizisi final yapacağı konuşuluyordu. Kesin duyuru geldi!

Show TV kararını verdi!

Show Tv'nin iddialı dizis Alev Alev, ilk bölümünde Demet Evgar'ın performansı ile oldukça konuşulmuştu. Ancak dizi yinede finalden kaçamadı. Show Tv bu sezon böylelikle tüm dizilerinin fişini çekmiş oldu. Alev Alev final tarihi belli oldu.

Alev Alev hayranlarına kötü haber geldi. Dizinin hayranları ise gelen final haberi üzerine tepkilerini dile getirmeye başladı. Ancak Show Tv yeni sezona tüm dizilerini final yaparak yeni bir sayfa ile girmeye kararlı. Kanal dizinin final tarihini belirledi.

Alev Alev dizisi setinde çıkan gerginlik gazetelere yansımış, Hazar Ergüçlü partnerinin ünsüz olmasını beğenmeyerek "Ben Kıvanç (Kıvanç Tatlıtuğ) Çağatay (Çağatay Ulusoy) ile oynamış insanım" diyerek Toprak Can Adıgüzel'in diziden gönderilmesine sebep olmuştu.  

Alev Alev ne zaman final yapıyor?

Bu hafta 26. bölümü ile ekranlara gelecek olan Alev Alev dizisinin ekranlara veda tarihi belli oldu. Dizi yeni sezon onayı alamayarak 2 bölüm sonra veda edecek. Alev Alev dizis 28. bölümde ekran macerasını sonlandıracak. Dizinin hayranları şimdiden sosyal medyada Alev Alev bitmesin çalışmasına başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@