Alev Alev Final Bölümünde Neler Olacak? Dizi Sonrası Yeni Projeler Açıklandı!

Show Tv'nin büyük umutlarla ve kadına karşı şiddete dikkat çekmeyi amaçladığı dizisi Alev Alev reytinglerde tutunamadı. Dizi ekranlara veda ederken oyuncular yeni projelerle antlaştı.

Dizi Haberleri 26.05.2021 - 20:40 26.05.2021 - 21:21 Ece Sahan

Demet Evgar, Dilan Çiçek Deniz ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerinde yer aldığı Alev Alev dizisi yarın 27 Mayıs 2021 Perşembe günü ekrana gelecek final bölümü ile ekranlara veda ediyor.

Ülkemizin kanayan yarası olan kadına karşı şiddet ve kadın cinayetlerine dikkat çekmek isteyen Alev Alev dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Alev Alev dizisi reyting savaşını kaybederek final yapıyor. 

Alev Alev dizisinde Demet Evgar'ın canlandırdığı Cemre karakterinin geçtiğimiz bölüm yaptığı basına konuşma sahnesi sosyal medyada gündem olmuş ve alkış almıştı. Kadına karşı şiddete dikkat çekmek amacıyla çekilen dizide sona gelindi.

Cemre, Çiçek ve Rüya adlı 3 kadının hayatlarının birbirine dokunması ile gelişen olayları izlediğimi Alev Alev yeni sezon onayını alamadı. Yarın ekranlara veda edecek olan dizinin fragmanında Cemre ve Ozan evleniyor.

Alev Alev 28. bölüm olan final bölümünde Ozan ve Cemre evlenirken, Rüya ve Ömer çifti ise bebek bekliyor. İskender ise gözaltına alınıyor.

Alev Alev dizisi final yapar yapmaz dizinin oyuncuları yeni projelerine başlayacak. Dizinin Rüya'su Dilan Çiçek Deniz Magnum'un reklam yüzü olurken, dizinin Cemre'si Demet Evgar ise Bergen filminden teklif aldı. Serenay Sarıkaya'nın projeden ayrılması üzerine ünlü şarkıcı Bergen'in hayatının anlatılacağı film için Demet Evgar'a teklif gitti.

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız'ın yaptığı, senaryosunu Burcu Görgün'ün yazdığı Alev Alev dizisi yarın ekranlara 28. bölümü ile veda edecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@