Alev Alev Final Tarihi Açıklandı! Alev Alev Ne Zaman Final Yapacak?

Alev Alev dizisi final yapıyor. Başrollerini Demet Evgar , Hazal Ergüçlü ve Dilan Deniz Çiçek'in paylaştığı Alev Alev dizisinin final tarihi belli oldu. Peki Alev Alev ne zaman final yapacak? İşte detaylar...

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 01:58 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Demet Evgar , Hazal Ergüçlü ve Dilan Deniz Çiçek başrollerini paylaştığı kadrosunda Zuhal Olcay , Berkay Ateş, Berker Güven, Cem Bender, Cihangir Ceyhan ve Toprak Can Adıgüzel gibi isimler yer aldığı Alev Alev dizisi final yapıyor!

Ay Yapım imzalı, Ahmet Katıksız'ın yönettiği ,Damla Serim ve Burcu Görgün Toptaş'ın senaryosunu kaleme aldığı Show TV ekranlarında her perşembe yayınlanan Alev Alev'in final tarihi belli oldu.

Sezon sonuna doğru gelinirken reyting savaşlarında kaybeden diziler ekrana birer birer veda ediyor. Alev Alev dizisi güçlü kadrosu ve konusuna rağmen ekranlardaki macerası kısa sürdü. Perşembe günü yayınlanan dizi o gün yayınlanan fenomen diziler karşısında oldukça düşük reytingler alarak istenilen başarıyı gösteremedi. Yapım da diziye 2.sezon onayı vermeyerek final yapmasına karar verdi.

Alev Alev ne zaman final yapacak?

Show Tv ekranlarında yayınlanan dizi 28. bölümü ile final yapacak. 20 Mayıs Perşembe 28.bölümü ile ekranlara veda edecek.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@