Tüm Türkiye Alev Alev dizisi yeni bölüm fragmanı merak ediyor. Alev Alev 8.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!
Tüm Türkiye Alev Alev dizisi yeni bölüm fragmanı merak ediyor. Alev Alev 8. bölüm fragmanı neden yok? Alev Alev 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yayınlandığı perşembe akşamları yükselişe geçen Alev Alev dizisi 8. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak. Alev Alev 24 Aralık 2020 perşembe fragmanı merak ediliyor.

Alev alev hayranlarına kötü haber!

Show TV 2020 Yılbaşı programı nedeniyle 31 Aralık perşembe akşamı yayınlanacak Alev Alev dizisi yeni bölümü yayınlanmayacak. Alev Alev dizisi 8. bölüm fragmanı geç gelmesi final gibi bir bölümle ekranlara gelecek olması. her yıl Yılbaşı tatili 15 gün olan diziler de Alev Alev 9. bölümü Ocak'ın sonuna doğru ekranlara gelecek. 31 aralık perşembe denk gelmesi nedeniyle Alev Alev dizisi 1 hafta fazla yayınlanmamış olacak.

Alev Alev 8. bölüm fragmanı merak ediliyor!

Her perşembe akşamı rekorlar kıran Alev Alev 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Alev Alev dizisi 8. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak hayranları merak ediyor. Reytinglerde yükselişte olan Alev Alev 8. bölüm fragmanı yayınlanmama sebebi belli oldu! Alev Alev final gibi bir bölümle ekranlara geleceği için yayınlanmıyor.

Rüya Ömer kendi hikayelerini yazıyor!

Alev Alev dizisinde Ömer ve Rüya kendi hikayelerini yazma kararı aldı. Ömer'in geçtiğimiz hafta el sahnesi ve üşüme sahnesi ekrana kitlemişti. Bu bölümde Ömer ve Rüya daha çok yakınlaşacak ve bitmeyecek bir aşk başlayacak.

Cemre inanılmak istiyor!

Alev Alev dizisinde Cemre, artık kurtulmak istiyor. Bir kerecik inanılmak olmak isteyen Cemre'nin hayallerin hepsinde evladı geçiyor. Her anne gibi evladının yanında olmak isteyen Cemre, dışarıya adım attığında öldürülmeyecek olan annelerin sesi oluyor. Annesi gözünün önünde öldürülen çocuklar için Cemre konuşmaya devam edecek.

Her kesimde reytingleri yükseldi!

Hem total, hem AB hem ABC'de Alev Alev reytingleri yükselerek yoluna devam ediyor. Alev Alev dizisinde Cemre sahneleri sosyal medya da dizi biter bitmez reyting rekorları kırıyor. Bu sebeple Alev Alev sezon sonuna kadar Mucize Doktor'u geçmesi bekleniyor.