Alev Alev dizisi setinde Hazar Ergüçlü'den pes dedirten kapris! Dizinin başrolleri Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz'i kıskanan Hazar Ergüçlü seti birbirine kattı! Alev Alev dizisinde birbirinden maddi ve manevi olarak farklı kadınların dayanışması anlatı

Alev Alev dizisi setinde Hazar Ergüçlü'den pes dedirten kapris! Dizinin başrolleri Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz'i kıskanan Hazar Ergüçlü seti birbirine kattı!

Alev Alev dizisinde birbirinden maddi ve manevi olarak farklı kadınların dayanışması anlatılıyordu. Ancak dizinin oyuncuları durumun tam tersi olduğun gösterdi.

Sevgilisi Onur Ünlü sayesinde bağımsız filmlerde boy gösterdiği iddiaları, sosyal medyada kendine herkese parmak sallayan aktivist imaj çizdiği halde Flormar'da kadınların direnişini görmezden gelip markanın yüzü olması ile eleştirilen Hazar Ergüçlü'nün adı bu sefer bir iddia ile sarsıldı.

Alev Alev setinde partnerinin ünlü olmadığı için sinirlenen Hazar Ergüçlü'nün Demet Evgar ve Dilan Çiçek Deniz'i kıskandığı bu nedenle kavga çıkardığı iddia edildi.

KOVDURDU MU?

Dizideki partneri Toprak Can Adıgüzel'in ünsüz olması nedeniyle oynamaktan memnun olmadığı söylenen Hazar Ergüçlü sette kavga çıkardı. Ergüçlü'nün bu krizi üzerine Toprak Can Adıgüzel'in rollerinin azaltıldığı öğrenilirken, genç oyuncunun diziden bu sebeple çıkacağı öğrenildi.

Dizisinin ilerleyen bölümlerinde Toprak Can Adıgüzel'in diziden ayrılacağı iddia edildi. Bir başka iddia ise Hazar Ergüçlü'nun diziden ayrılmak istediği için boyle bir kavga çıkardığı yönünde.