Aleyna Kalaycıoğlu'nun elenmesi kesinleşti! Zuhal Kalaycıoğlu Acun Ilıcalı Tweet'i attı, bu sözlerden sonra devam edemez

Aleyna Kalaycıoğlu elenecek mi, diskalifiye olacak bir sorularının yanıtı aranırken Zuhal Kalaycıoğlu’nun attığı son tweet ile birlikte Aleyna'nın elenmesi kesinleşti.

Televizyon 06.06.2021 - 11:36 06.06.2021 - 11:45 Volkan Arık

TV8’de yayınlanan Survivor 2021 yarışmasında sular durulmuyor. Aleyna Kalaycıoğlu Ayşe Yüksel kavgası ailelere de sıçrarken özellikle dün ekranlara gelen bölümde Acun Ilıcalı'nın konseyde yaptığı açıklamalar şok etkisi yaratmıştı. Acun Ilıcalı, Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu’nun kızının yarışmadan çekilmesini istediğini söylemişti. Son karar Aleyna'ya kalırken annesi ile görüşme hakkı da verildi. Aleyna Kalaycıoğlu ayrılacak mı, yarışmadan çekilecek mi gibi soruların yanıtı genç yarışmacının fanları tarafından yoğun olarak araştırılıyordu. Ancak Bugün Zuhal Kalaycıoğlu’nun attığı bir tweet ile birlikte Aleyna'nın yarışmadan çekildiği kesinleşti.

Survivor 2021 Aleyna Ayşe kavgası gündemden düşmüyor. Yarışmacının aileleri de dışarıda birbirine girmiş Ayşe Yüksel’in ailesinin Aleyna Kalaycıoğlu’nun engelli kardeşi Cansu için söyledikleri sosyal medyada büyük olay yaratmıştı. Acun Ilıcalı bu konuyu dün akşamki konseyde gündeme getirirken özellikle Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesinin sosyal medyadan yazdıklarından rahatsız olduklarını ima etmişti. Acun Ilıcalı aynı zamanda Zuhal Kalaycı oğlunun kızının yarışmadan çekilmesini istediğini söylediğini de konseyde anlattı. Bu konuda son kararı Aleyna verecek ancak bugün Zuhal Kalaycıoğlu öyle bir tweet attı ki Aleyna'nın yarışmadan elenmesi kesinleşti.

aleyna-kalaycioglunun-elenmesi-kesinlesti-zuhal-kalaycioglu-acun-ilicali-tweeti-atti-verdi-veris

ALEYNA’NIN ANNESİNDEN ACUN ILICALI'YA SERT SÖZLER

Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi Zuhal Kalaycıoğlu bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Acun Ilıcalı eminim ki Tüm detayları ile konuya hakimsiniz. Siz yarışmacımız da sahip çıkmadınız. Gücünüzü kullanıp kızımı ve beni reyting malzemesi yaptınız. Sizin de evlatlarınızı var Allah'ın Adaletine havale ettim sizi. Sadece kızımın emeklerine üzülüyorum” ifadelerini kullandı. Zuhal Kalaycıoğlu’nun bu tweeti sosyal medyaya bomba gibi düşerken özellikle Acun Ilıcalı'nın cevap verip vermeyeceği merak ediliyor.

ALEYNA KALAYCIOĞLU ELENECEK Mİ?

Acun Ilıcalı dün akşam ada konseyinde yaptığı açıklamada iki yarışmacı ya da ailesi ile görüşme Hakkı vereceklerini ve ailelerini sakinleştirmelerini istediklerini söylemişti. Çekimlerin önceden yapıldığı göz önünde bulundurulursa Zuhal Kalaycıoğlu’nun attığı bu tweet sonrasında Aleyna'nın yarışmadan çekildiği düşünülüyor. Aleyna'nın yarışma ile ilgili kararı ise bu akşam açıklanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@