AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Genel kırgınlık şikayeti ile hastaneye başvurduğunu açıklayan Yavuz, koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrasında hemen tedaviye ve

Akbank TC Kimlik Numarasına 30 Bin TL Ödeme Yaptı! Akbank TC Kimlik Numarasına 30 Bin TL Ödeme Yaptı!
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz'un koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Genel kırgınlık şikayeti ile hastaneye başvurduğunu açıklayan Yavuz, koronavirüs testinin pozitif çıkması sonrasında hemen tedaviye ve karantina sürecine başladığını açıkladı. Koronavirüs bugüne dek çok sayıda insanı etkiledi ve son dönemde siyasetçilerin koronavirüse yakalanma hızında artış görülüyor.

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, konu hakkında yaptığı açıklamada “Vücut kırgınlığı ve yüksek ateş şikayetiyle TBMM Hastanesi'ne başvurdum. Burada yapılan Covid-19 testim pozitif çıkmıştır. Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum. Dualarınızı bekliyor, maske, mesafe, hijyen vb. kurallara uymanızı istirham ediyorum.” dedi.

Anayasa Profesörü Burhan Kuzu'da 65 yaşında geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle 2 hafta süren tedaviye yanıt vermeyerek ölmüştü.