Ali Koç ve Rasim Ozan Kütahyalı arasındaki tartışma geceye damga vururken şaşırttı.

Ali Koç'un konuk olduğu canlı yayında Rasim Ozan Kütahyalı da olunca programın akışı da değişti.

Adı AKP ve skandallar ile tanınan Kütahyalı'nın sözlerine tepki gösteren Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, "İnsanlar yaptıklarından sorumludur. FETÖ'nün en önemli ayağı medyaydı. Sen de içindeydin. Önce yücelt sonra göçert. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın." dedi.

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programına konuk olan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç adeta sile geldi.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek! Halkbank Borç Kapatma Kredisi Kampanyası Başladı! Mart Ayına Özel Kampanyada Düşük Faizli Borçlar Transfer Edilecek!

Aziz Yıldırım'ı hedef alan Kütahyalı'ya, normalde siyasetten uzak duran ve açıklama yapmaktan kaçınan Ali Koç'tan çok sert tepki gelirken, Balyoz ve Ergenekon kumpaslarıyla ilgili ifadeler de dikkat çekti.

Derin Futbol'un Konuğu Olan Ali Koç, Rasim Ozan Kütahyalı Hakkında Söyledikleriyle Geceye Damga Vurdu

"Aziz Yıldırım devletin yanında değildi demek ne demek? Ne konuşuyorsun? Bu program bitene kadar Aziz Yıldırım'ın adını ağzına alma. Bir kendine gel." diyen Ali Koç "İnsanlar yaptıklarından sorumludur. FETÖ'nün en önemli ayağı medyaydı. Sen de içindeydin. Önce yücelt sonra göçert. Ergenekon, Balyoz hepsinde vardın." dedi.

Programda, FETÖ’nün 3 Temmuz kumpasında örgüte destek veren Rasim Ozan Kütahyalı’yı da hedef alan Ali Koç, “Rasim Ozan Kütahyalı ne zaman spor yorumcusu oldu? Tam 3 Temmuz sonrası oldu. Mehmet Baransu ile ne hikmetse aynı dönem...” diyerek Kütahyalı'nın kariyer akışına da dikkat çekti.

Bir süre sonra da Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım'ı o dönemde örgüte karşı çıkmadığını dile getirince stüdyo karıştı.

"Bir daha Aziz Yıldırım'ın adını ağzına almayacaksın" diyen Ali Koç'a Kütahyalı bağırarak, "Bu ülkede Recep Tayyip Erdoğan'ın kellesini almak istediler biz çökerttik bu örgütü" diyerek gövde gösterisi yaptı.