İzzet Altınmeşe'nin büyük oğlu Fırat Altunmeşe'nin abisi Ali Murat Altunmeşe hayatını kaybetti! Ali Murat Altunmeşe neden öldü? Ali Murat Altunmeşe kaç yaşındaydı?

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe'ye evlat acısı! Çok üzücü haber geldi! İzzet Altınmeşe büyükoğlu Ali Murat Altunmeşe'yi kaybetti.

İzzet Altınmeşe'nin iki oğlu da oyunculuk yapıyordu. Genç kızların sevgilisi küçük oğlu Fırat Altunmeşe Mucize Doktor dizisinde ünlenmiş şu sıralarda Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ural karaterine hayat veriyordu. Fırat Altunmeşe ağabeyisini kaybetti.

İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altunmeşe kimdir? Ali Murat Altunmeşe kaç yaşında öldü? Ali Murat Altunmeşe kaç yaşındaydı? Ali Murat Altunmeşe neden öldü?

İddiaya göre Ali Murat Psikolojik tedavi görüyordu ve 12'nci kattan atlayarak intihar etti. 

Ali Murat Altunmeşe Kimdir?  

20 Nisan 1979 tarihinde doğdu. Ünlü şarkıcı İzzet Altunmeşe’nin büyük oğludur. Kardeşi de kendisi giib oyuncu Fırat Altunmeşe dir. Son olarak Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı dizisinde Golem karakterine hayat vermiştir.

Rol Aldığı Yapımlar

Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı

 Ali Baba ve 7 Cüceler 

Bir Don Juan Öldürmek

Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi! Burcu Binici ve Tankurt Manas Kimdir? Neden Boşanıyorlar? İhaneti Affetmedi!

Tiyatro Oyunları

Yaygara 70 

İki Efendinin Uşağı

Mevlana’dan Öyküler

Çingeneler Gökyüzünde Yaşar

Kurbanın Kalça Egzersizleri 

Sızı 

İnsandan Kaçan 

Açıl Kafam Açıl

Postacı Piero ile Gece Bekçisi Marcello