Alişan'ın Kardeşinin Cenazesine Gitmeyen Seda Sayan ve Demet Akalın'a Saydırdı: Yalancı İkiyüzlüler!

Lerzan Mutlu yakın dostları Alişan'ı kardeş acısında yalnız bırakan Seda Sayan ve Demet Akalın'a şok sözler söyledi! Bundan bile reklam çıkarma peşindesiniz dedi!

Magazin 23.07.2021 - 19:04 23.07.2021 - 19:05 Ece Sahan

Lerzan Mutlu, Koronavirüsten kardeşini Selçuk Tektaş'ı kaybeden Alişan'ı cenaazede yalnız bırakan yakın dostları Seda Sayan ve Demet Akalın'a verdi veriştirdi.

Alişan Koronavirüs nedeniyle kardeşi Selçuk Tektaş'ı kaybetti. Uzun süredir yopun bakımda olan Selçuk Tektaş hayatını kaybetmişti.

Alişan'ın yakın dostları Seda Sayan ve Demet Akalın cenazede görülmemiş ve magazin gündemine yerleşmişlerdi.

Ünlü sunucu Lerzan Mutlu da Demet Akalın ve Seda Sayan'ın sosyal medyadan Alişan'a destek paylaşım yapan Seda Sayan ve Demet Akalın'a ağır konuştu.

Seda Sayan yaptığı paylaşımda Selçuk Tektaş'ın ölümü nedeniyle konserlere bir süre ara vereceğini açıklamıştı.

Bu paylaşım üzerine Lerzan Mutlu, Seda Sayan'a zehir zemberek ifadeler kullandı.

İsim vermeyen Mutlu, bazı ünlüleri ölüm üzerinden reklam yapmakla suçladı.

İşte Mutlu'nun zehir zemberek sözleri;

"Bir ölünün üstünden bile haber olmak için yalan yanlış haberler yaptırıyorsunuz ya!!!! Tühhhh hepinize yazıklar olsun...

Kahramanlık yapacağım diye sahte kahramanlar sizi. Evde de, cenazede de görmedim sizi. Tatilini bile yarım bırakıp dönmeyen! Halkı kandıran sahte kahramanlar sizi! Bari burada yapmayın! Harbi zavallısınız! Buradan bile reklam çıkarmak!!! Nasıl bir insansınız ya!! Pess, yazıklar olsun"

Gelişmelerden Haberdar Olun

@