Çin, Türkiye'ye pazarına bomba gibi giriyor. Son dönemde artan benzin fiyatları sonrasında vatandaşlar elektrikli araçlara yönelmişti. Bunlar içinde en kralı ise Çin tarafından yapıldı. Çin’in en ucuz elektrikli motoru Türkiye’de satışa çıkıyor! Fiyatı sadece 2000 TL. İşte haberimizin detayları

Günümüz ekonomik şartları düşünüldüğünde araç fiyatları son dönemlerde ciddi bir artış göstermiştir. Bu nedenle insanlar motorlara daha çok rağbet eder oldu. Şehir içi ulaşımı için kullanılan ve yaygınlaşmaya başlayan elektrikli motorlar kolaylık sağlamaktadır. Vatandaşların taleplerinin bu yöne çevrilmesiyle birlikte fiyatlarda da bazı değişiklikler gözlenmeye başlandı. 

Almayanı dövüyorlar! Çin’in en ucuz elektrikli motoru Türkiye’de satışa çıkıyor! Fiyatı sadece 2000 TL! Elektrikli motorların en güzel yönü ehliyetsiz de kullanılabilir oluşlarıdır. Bisiklet mantığıyla kullanılabilir olan bu araçlar büyük küçük herkesin dikkatini çekmiş durumda. Çin de bu noktada kolları sıvayarak hareket geçmiştir. Türkiye’de satışa çıkacak olan WUXI marka elektrikli motor, fiyatıyla çok konuşulacak! Ayrıca dışarıdan bakıldığı zaman yakıtla çalışan bir motor görünümünde olması da artı yönlerinden biridir. Ancak elektrikli aküyle çalışan bir sistemi vardır. Türkiye’de uygun fiyata satışa sunulacak olan bu motor uygun fiyatlı olmasına rağmen oldukça kaliteli bir motor olarak sunulacağı belirtiliyor!

Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek Ziraat Bankası 3500 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! 3 gün içinde ödenecek

Çin’in En Ucuz Elektrikli Motoru Özellikleri

Uygun bir fiyatı olmasına rağmen özellikleri hiç de basit değil. Menzili seksen kilometre olan motorun 2000 W’lık bir bataryası bulunmaktadır. Tam şarj haline ulaşması için beş altı saat yeterli olmaktadır. Aracın maksimum hızı ise altmış beş kilometreye kadar ulaşmaktadır. Frenlerde hava soğutmalı sistem vardır. Türkiye fiyatı 2000 TL olarak belirlenmiş olan motorun yakında satışa sunulması bekleniyor. Net bir açıklama henüz yapılmadı. 

Elektrikli Motora Sahip Olmanızı Gerektiren Nedenler 

İçinde yaşadığımız koşullar ve ekonomik durum, vatandaşları farklı ulaşım araçları araştırmaya sevk etti. Türlerine göre daha uygun fiyatlı olması ve kısıtlamaların daha az olması nedeniyle elektrikli motorlar dikkat çekmektedir. Bisiklet sürer gibi kullanmak ve ulaşımınızı en kaliteli şekilde yapmanız mümkün oluyor. 

Şık bir tasarımının olması da WUXI markalı motorunun en önemli niteliklerinden biridir. Akaryakıt yerine elektrikle çalışan bu motoru uzaktan diğer motosikletlerden ayırmak çok zor. Yokuş performansının da üst düzey olması nedeniyle kullanışlılığı takdir gören bir seviyededir. 2000 TL gibi uygun bir rakama satışa çıkacağı açıklanan aracın satış kanalları hakkında şu an net bir bilgi bulunmuyor.