SGK-SSK ve Bağkur'lu emekliye müjdeler gelmeye devam ediyor. Bu anlamda almayanın hakkının yanacağı bir ödeme fırsatı geldi. 8777 TL ödeme onaylandı

Emekli olan vatandaşlar bağlamında start verilen bu kampanyada 8777 TL nakit kampanyası yalnızca bir banka doğrultusundan veriliyor.  8777 TL nakit kredi alan vatandaşlara ilaveten 2000 TL de ek hesap verileceği açıklandı ve bu kredileri anında hesaplarınıza atabileceğiniz kesinleşti. Bankalardan oluşturulan açıklama ardından 8777 TL ödeme alacak vatandaşlar, banka kredi şartlarına göre anında netice alacaklar. 

8777 TL kampanyayı başlatan TEB Bank, yaptığı bildirimde kendi bankasından emekli maaşı alan vatandaşlara 3 sene vadeye kadar tüketici  kredisi olarak bu limitleri verdiğini ve ilk taksit ödemelerinde de 90 gün erteleme yapılacağını açıkladı. TEB Bank kredi şartlarına makul olan vatandaşlar  3 sene vadeye kadar kullanacakları gelir belgesiz emekli kredisinde banka üzerinden ve internet üzerinden müracaat yapabileceklerdir. 

8777 TL ödeme alabilmek isteyenler müracaatlarını süratli bir şekilde alabilmektediler.. Bunun amacıyla müracaat TEB Bankası mobil programından yapılıyor. Emekli maaşınızı aldığınız banka hesabı üzerinden 8777 TL ödeme amacıyla müracaat yapacaksanız bankanın internet bankacılığı şifresini alabilir ve bu şekilde müracaatınızı yapabilirsiniz. 3 sene vadeye kadar kredi onayı alırsanız ziraat bankası mobil programı üzerinden kredinizi hesabınıza anında atabileceksiniz. 

TEB Bankası kredisi müracaatı yapacak olan vatandaşlar ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapabileceklerdir. TEB Bankası nakit kredi müracaatı yapacak olan şahıslar, 90 gün ertelemeli olarak kredilerini kendi hesaplarına attıkları gibi 2.000 TL'de nakit avans kullanacaklardır. 

Denizbank şubelerine gidenler yaşadı! Aralık kampanyası 50000 TL olacak Denizbank şubelerine gidenler yaşadı! Aralık kampanyası 50000 TL olacak