Barış Akarsu filminde Aslı Bekiroğlu'nun yerine flaş isim açıklandı...

“Barış Akarsu Merhaba” filminden ayrılmak zorunda kalan Aslı Bekiroğlu’nun yerine gelen isim heyecan yarattı.

“Barış Akarsu Merhaba” filminden açıklamaları sonrası ayrılmak zorunda kalan Aslı Bekiroğlu’nun yerine gelen isim belli oldu.

Trafik kazası geçiren ve günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra yaşam savaşını kaybeden unutulmaz rockçı Barış Akarsu’nun hayatı için oyuncu değişikliğine gidildi.

Fikri Harika Productions’un imza atacağı “Barış Akarsu Merhaba” filmi bu hafta Amasra’da sete çıkacaktı ki geçen hafta filmle ilgili flaş bir gelişme olmuş ve Barış Akarsu’nun sevgilisi Zeynep rolüne hayat verecek olan Aslı Bekiroğlu’nun ayaküstü verdiği bir röportajdaki sözleri tepki çekmişti.

Nurgül Yeşilçay'a Önemli Ödül! Nurgül Yeşilçay'a Önemli Ödül!

Röportaj sırasında Akarsu’nun trajik şekilde öldüğü hatırlatıldığında Bekiroğlu “Ne yapayım hayatım, başı sağ olsun” demesi ile tepki çekmiş ve projeden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Bunun üzerinde yapım şirketi yaptığı açıklamada filmin zarar görmemesi için Bekiroğlu’yla çalışmaktan vazgeçtiklerini açıklamıştı ve yaşanan gelişmeye çok üzülen Aslı Bekiroğlu da yaptığı yazılı açıklamada projeden çekildiğini duyurmuştu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Zeynep rolüne kimin hayat vereceği ise merak konusu olmuştu ki rolün sahibi belli oldu

Yeni oyuncu olarak seçilen güzel oyuncu Almila Ada, İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan “Üç Kız Kardeş” dizisinde Dönüş rolüne hayat veriyor.