Hande Karacasu’nun sığınmacı sorununa değindiği ve gösterime girdikten kısa süre sonra olay yaratan 'Sessiz İstila' filminin ikincisinin de yayınlanması ile oyuncu Alp İlkman gündem oldu. Alp İlkman Nereli? Alp İlkman Evli mi? Alp İlkman Ne Mezunu? Nereli? Alp İlkman'ın Sevgilisi Kim? soruları da başladı.

Hande Karacasu’nun sığınmacı sorununa değindiği ve gösterime girdikten kısa süre sonra olay yaratan 'Sessiz İstila' filminin ikincisi YouTube kanalında yayınlandı.

 Alp İlkman Nereli? Alp İlkman Evli mi? Alp İlkman Ne Mezunu? Nereli? Alp İlkman'ın Sevgilisi Kim?

Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir? Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir?

Filmde AKP iktidarına göndermelerde bulunulurken, organize suç örgütü lideri Sedat Peker ile özdeşleşen "Lan bırak" çıkışının yer alması, Ümit Özdağ - Süleyman Soylun atışması ve Hazine Ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati göndermeleri de ayrıca dikkat çekti.

Masraflarını Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın paylaştığını açıkladığı ilk film sonrası yayınlanan ikinci filmin yıldızı ise oyuncu Alp İlkman oldu.

 Alp İlkman Nereli? Alp İlkman Evli mi? Alp İlkman Ne Mezunu? Nereli? Alp İlkman'ın Sevgilisi Kim?

Sessiz İstila 2 ile gündem olan Aybars karakterine hayat veren Alp İlkman, mesleği, yaşı, nereli olduğu ile ilgili araştırılmaya başladı bile.

ALP İLKMAN KİMDİR?

Alp İlkman (alpilkman) - Profil | Pinterest

Sinema ve dizi film oyuncusu olan Alp Türker İlkman aynı zamanda bir çevirmen de.

Alp ilkman, 1986 yılında Kıbrıs'ta dünyaya geldi ve psikoloji,eğitimi aldıktan sonra, Komando birliğinde vatani görevini tamamladı. İngiltere, Londra'da ingilizce ve oyunculuk workshop'ları alan oyuncu geçmişinde, KKTC'de çekilen düşük bütçeli 2 dizi'de başrol alarak ekranlara adım attı.

2017yılından itibaren Söz, Vatanım Sensin, Rise of Empires: Ottoman, Payitaht Abdülhamid, Cevşen: Seytanın Çırağı dizi ve filmlerinde rol almıştı.

ALP İLKMAN FİLMLERİ

Cevşen: Seytanın Çırağı (Adir, Sinema Filmi 2021)

Payitaht Abdülhamid (Fernandes’in yardımcısı, TV Dizisi 2020)

Rise of Empires: Ottoman (Mehmed’in maiyeti, TV Dizisi 2020)

Vatanım Sensin (Boris, TV Dizisi 2017-2018)

Söz (TV Dizisi 2017)