Ekranların özlediği ancak ailesiyle Bodrum'da yaşayan oyuncu ve sunucu Alp Kırşan'dan yeni haberler geldi...

Uzun yıllardır ekranlardan uzak kalan ve ailesiyle Bodrum'da yaşayan oyuncu ve sunucu Alp Kırşan, yeni projelerle sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. 2014 yılında kendisi gibi oyuncu olan Zeynep Dört kardeşler ile evlenen Alp Kırşan'ın Efe ve Ata adında iki oğlu var.

Alp Kırşan verdiği röportajda oyuncu ekrana döneceğini söyledi.  2008'de Alp Kırşan, Paşan Yılmazel ve Yağmur Atacan'la Avanak Kuzenleri filmini çekti; "Bir gün önce bir sohbetimiz oldu, belki üçümüz ekrana geri dönerdik. Amacımız biz eğlenirsek seyirci de eğlenir. Şu an senaryo aşamasında sanırım önümüzdeki yaz seyirci karşısına çıkacaktır.

Mutlu Bir Yuva

Alp Kırşan, eşi Zeynep Kırşan'ın doğum gününü kutladı
 Bir süredir Bodrum'da yaşayan Alp Kırşan, her zaman ev hanımı ve baba olmayı hedefleyen bir adam olduğunu belirterek, "Zeynep ile tanıştıktan sonra taşlar yerine oturdu. "Yapmayacağım" deyip yaptığım hiçbir şey olmadı. Ama Zeynep için daha da zordu.
Örneğin, "Ben bezelye yemem" deyip çocuklara mama hazırlarken bezelyeyi tatmak zorunda kaldı.  Zeynep'in çocuklar ve benim hakkımda "Yapmam" dediği ne varsa yaptı. Çünkü gerekirse çocuklar için çiğ tavuk bile yiyebiliriz.

” Uzun yıllardır hem Survivor katılımcısı hem de ev sahibi olan Alp Kırşan, "Survivor sizce daha mı zor, çocuk yetiştirmek mi?" sorusuna şu yanıtı verdi. "Sanırım Survivor. Çünkü açlıkla orada ne yaptığını bilmiyorsunuz. Şehir koşullarında çocuk yetiştirmek çok kolaydır, kendinize zaman kazandırabilirsiniz. Buna tahammül etmek çoğu şeyden daha kolaydır çünkü aile önce gelir. "

Alp Kırşan Kimdir?
Alp Kırşan, 3 Kasım 1979'da İzmir Karşıyaka'da doğdu. Alp Kırşan liseyi doğduğu İzmir’de okudu. Konak Çınarlı Endüstri Meslek Lisesi Radyo Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Manisa-Celal Bayar Üniversitesi Spor ve Sanat Enstitüsü mezunu olan Alp Kırşan, 2000 yılında Best Model Türkiye yarışmasında 1. ve World Best Model yarışmasında 3. olmuştur.
Özlem Yıldız'ın ortağı. 2007 yılında Yasemin Yalçın Tiyatrosu'nda Oyunun Oyunu adlı oyunuyla profesyonelliğe adım attı. 2011 yılında yayınlanan Yok Böyle Dans adlı yarışmaya da katıldı. Irmak Ünal, oyuncu Damla Debre ve Buzda Dans yarışmasındaki partneri Julia Novikov ile ilişki yaşadı.

2012 yılında Survivor Ünlüler- Gönüllüler'de mücadele etse de yarışmadan elendi. Ardından Yetenek Sizsiniz Türkiye  ve Survivor Ünlüler - Gönüllü yarışmasında sunuculuk yaptı. 2014 yılında Zeynep Dörtkardeşler ile evlendi. Çiftin bu evlilikten iki oğlu oldu.

Camdaki Kız'dan Artarda Aşk İtirafı Geldi! Magazin'in Yeni Bombası Feyyaz Şerifoğlu İtirafı Oldu! Camdaki Kız'dan Artarda Aşk İtirafı Geldi! Magazin'in Yeni Bombası Feyyaz Şerifoğlu İtirafı Oldu!

Alp Kırşan Survivor'dan Neden Ayrıldı?

Alp Kırşan: Zengin değilim olmak da istemiyorum - Haberler Magazin
Son "Survivor"u bitirdikten sonra ailemle tanıştığımda Survivor'dan ayrılmaya karar verdim. Onları çok özlediğimi fark ettim. Ve onsuz yapamayacağımı anladım. Sanırım "Kariyer mi Aile mi?" İşte o zaman soruyla karşılaştım. Özellikle ikinci çocuğumuz aileye katıldıktan sonra eşimin ve çocuklarımın bana daha çok ihtiyacı olacağını fark ettim ve Türkiye'de onlarla kalmayı tercih ettim. Bu düşüncemi Acun kardeşimle paylaştım, oda anlayışla karşıladı.

Ayrıldığım İçin Üzgünüm Açıklaması
Alp Kırşan; ‘’Tabii ki çok üzüldüm. Sonuçta uzun süredir birlikte çalışıyoruz. Bir süre sonra takım arkadaşlarınız ve rakiplerinizle bir aile oluyorsunuz. Senden büyük olmalarına rağmen onlara kardeş gibi davranıyorsun. Hata yapsalar bile onlar için üzülürsünüz. Genelde kaybeden takıma üzülürüm. Her dakikanın her saniyesini yaşayamayacağınız çok dokunaklı paylaşımlar bunlar. Duygular güzel... Ailemden ve kardeşlerimden uzakta olduğum için üzgün olsam da eşim ve çocuklarımla birlikte olmaktan çok mutluyum. ‘’ ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı İle Aranızda Kırgınlık Var Mı?

Alp Kırşan yıllar sonra Survivor sunuculuğundan neden ayrıldığını açıkladı! Meğer her şeyin sebebi buymuş! foto galerisi 1. resim
Alp Kırşan; ‘’Acun abiye hiç kırgınlık duymadım ve öyle bir şey de olamaz. O benim hayatımın geri kalanında her zaman abimdir. Saygı duyduğum insandır.’’ Dedi